Krbová kamna VICTORIA Rubin Lux, slonová kost
Kód: 7144--MAM-647055754-Související produkty
Moderní spalovací komoře, s Terciálním spalováním dávají kachlová kamna Manta tradiční obal. Ke dvířkům v nadčasové černé můžete zvolit kachle v hnědé nebo zelené barvě. Sáhnout...
WAMSLER PRIMO Ceramica kombinuje kvalitní materiály s nejvyspělejšími technologickými postupy. Systém kamen umožňuje dokonalé spalování plynů a prachových částic s minimálním...
Co dává kachlovým kamnům Čičmany z řady HOME svou jedinečnost? Je to vzor na kachli, který je inspirovám sjenojmennou obcí na Slovensku. Ta je známa svou typickou architekturou....
Detailní popis produktu
Barva: slonová kost, grafitově šedá
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm
Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850°C
Litinový rošt na dně spalovací komory
Těsnění dvířek ze skelných vláken
Přední klapka pro ovládání přívodu vzduchu
Kovová dveřní klika
Prostor pro uskladnění dřeva
- Energetická třída A
- Ekodesign
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Hmotnost: | 119 kg |
| Šířka: | 69 cm |
| Hloubka: | 44 cm |
| Výška: | 85 cm |
| Energetická účinnost: | 75 % |
| Předepsaný tah komína (min.): | 12,8 Pa |
| Spotřeba paliva (dřevo) kg/hod.: | 3,98 kg/hod. |
| Rozměry spalovací komory (Š x H x V): | 57 x 29 x 41 cm |
| Nominální výkon do prostoru: | 13 kW |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Hmotnost: | 119 kg |
Kachlová kamna nemusí být jen klasika do chalupy. I moderní minimalistický interiér se může pyšnit kamny s kachlovým obkladem moderního „střihu“. Šedá metalická kachle dodává...
Retro vzhled. Barva černá. Ocelová horní deska. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami....
Rohová krbová kamna. Panoramatické sklo. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami....
Jøtul F 500 jsou výkonná kamna na dřevo v klasickém designu s elegantními dvířky a velkým prosklením, které umožňuje fantastický výhled na oheň. Chytrá dvířka pro boční...
Panoramatická krbová kamna. Prosklená dvířka z obou stran (přední i zadní)
Designově jednoduchá plechová kamínka, která však splní vaše nároky. Velké prosklení umožňuje pohled do ohně, kde se do topeniště vejdou polena o velikosti 33 cm.
Pro všechny, kdo mají doma málo místa. Krbová kamna Nordby zaberou stejný prostor, jako třeba skříňka s televizí. Nemusíte se bát ani jejich zapojení, odstup tělesa od stěny...
Krbová kamna VERSO Kara
Spojení příjemného s užitečným. Funčkní krbová kamna na dřevo a vařit, když nejde elektřina ani plyn? Ano, s kamny Firepot to lze. Kamna jsou vybavena moderní...
Menší krbová kamna, která svým kulatým tvarem klobouku připomínají dřívější oblíbené modely. To jsou kamna VISTA. Boční strany kamen mají obklad v dekoru dřeva a pod topeništěm,...
Krbová kamna Prity WD vysokým výkonem. Praktický prostor ve spodní částí pro uskladnění dřeva.
Krbová kamna Madeira vám pomohou využít prostor na maximum. Svým oválným tvarem se hodí i pro umístění do rohu. Připojení ke komínu vám usnadní možnost vybrat si vrchní nebo...
Barva grafitově šedá. Dvoje dvířka pro přikládaní. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Wamsler je tradičním evropským výrobcem kamen a sporáků na pevná paliva. Společnost úspěšně zkombinovala tradiční hodnoty s inovativní nejmodernější technologií a přísnou...
Krbová kamna v moderním designu se snížením výkonem, vhodná pro nízkoenergetické domy. Dvířka jsou opatřena žáruvzdorným sklem. Masivní kovová klika u přikládacích dvířek...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | BN Direct Supply Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 13 Todor Radev Penev Str., kv.Pobeda, 9027 Varna, Bulgaria |
| E-mail : | bndirectsupply@gmail.com |
