Haas+Sohn LEVANGER krbová kamna - černá
Kód: 0434817600000--HAASSouvisející produkty
Kachlová kamna EBOLI prošla omlazovací kúrou. Vyměnili jsme kliku a zlepšili ergonomii otvírání dvířek. I podstavec došel k obměně. Natřeli jsme ho tmavou barvou. Barevná škála...
Detailní popis produktu
Minimalistická a elegantní
Černá bude vždycky v módě, na to sází také krbová kamna Levanger. Kvalitní litinová dvířka dávají tušit, že tahle kamna budou sloužit dlouhé roky. Pod nimi najdete prostorný, téměř půl metru vysoký, box na uložení dřeva.
Se systémem Easy Control, můžete Krbová kamna Levanger ovládat pouze jedním regulátorem. Před zátopem posuňte regulátor do polohy start. Když se oheň rozhoří, stačí posouvat regulátor po stupnici podle toho, jak silný plamen potřebujete.
Parametry
| Účinnost | 77 % |
|---|---|
| Výkon | 6,2 kW |
| Rozměry | 900/490/402 mm |
| Hmotnost | 108 kg |
| Vývod kouřovodu | vrchní, zadní, Ø 130 |
| Minimální tah komína | 12 Pa |
| Vytápěcí schopnost | 110 m3 |
| Použitelné palivo | Kusové dřevo, Ekobrikety, Uhelné brikety |
| Spotřeba paliva | 1,8 kg |
Provedení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Hmotnost: | 108 kg |
Při pohledu na krbová kamna Skarnes, se vám nejspíše vybaví vřes, zelené louky a barevné rybářské domky. Bytelná litinová dvířka nabízí velkou prosklenou plochu, vhod přijde...
Krbová kamna GLOW sice svými rozměry nezaberou mnoho prostoru, ale spolehlivě ho vyplní teplem a příjemným pohledem do ohně. Elipsovitý tvar plechového opláštění vynikne v rohu...
Žhavé uhlíky vydávají jemné, teplé světlo, které má uklidňující účinky. A přesně takové mají i krbová kamna EMBER. Oválná kamna na dřevo v kovovém matu jsou vybavena samo...
Epic značí něco vznešeného a ohromujícího. A přesně taková jsou kamna na dřevo EPIC. Štíhlý elipsový tvar nabízí 4 varianty obložení – boky v barvě bílé White, Titan, z...
Wamsler je tradičním evropským výrobcem kamen a sporáků na pevná paliva. Společnost úspěšně zkombinovala tradiční hodnoty s inovativní nejmodernější technologií a přísnou...
Kamna nemusí být jenom černá. Důkazem jsou krbová kamna Livorno z řady Home. Díky světlému designu jsou vhodná i do menších místností, které opticky rozjasní. Jedinečná...
Kamna nemusí být jen hranatá, půdorys některých doslova opíšete kružnicí. Díky jejich tvaru můžete krbová kamna Antic bez problémů postavit do rohu. Připojení kouřovodu je...
Wamsler je tradičním evropským výrobcem kamen a sporáků na pevná paliva. Společnost úspěšně zkombinovala tradiční hodnoty s inovativní nejmodernější technologií a přísnou...
Designová řešení krbových kamen HAAS+SOHN Rukov jsou hřejivým doplňkem moderně zařízených domácností i rekreačních chalup a tradičně pojatých interiérů. Kamna se vyrábí v...
Kamna na dřevo PISA RLU svým štíhlým oválným tvarem připomínají věž v Pise a odtud název. Tato elegantní kamna s velkým prosklením ukrývají řadu dalších výhod jako např....
Krbová kamna Prity s retro vzhledem na nožičkách. Barva černá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými...
Litinová horní deska. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo dvířek, odolné...
Malá, ale šikovná. Tak by se dala popsat jednoduše krbová kamna Foresta. Svou výškou 690 mm nezaberou moc místa. A přesto se do topeniště vejdou polena o velikosti 50 cm. Kamna...
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
-
energetický štítek (PDF) (201 kB)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
informační list výrobku (PDF)
-
příloha k technické dokumentaci (PDF)
-
prohlášení o vlastnostech výrobku (PDF)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 260, 407 56 Jiřetín pod Jedlovou |
| E-mail : | prodej@haassohn.com |
