Krbová kamna VICTORIA Panama
Kód: 3103--MAM-278118867-Související produkty
WAMSLER PRIMO Ceramica kombinuje kvalitní materiály s nejvyspělejšími technologickými postupy. Systém kamen umožňuje dokonalé spalování plynů a prachových částic s minimálním...
Moderní spalovací komoře, s Terciálním spalováním dávají kachlová kamna Manta tradiční obal. Ke dvířkům v nadčasové černé můžete zvolit kachle v hnědé nebo zelené barvě. Sáhnout...
Detailní popis produktu
Krbová kamna VICTORIA Panama
Barva: grafitově šedá
Panoramatické sklo
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm
Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C
Litinový rošt na dně spalovací komory
Těsnění dvířek ze skelných vláken
Přední klapka pro ovládání přívodu vzduchu
Sekundární vzduchová klapka zvyšuje teplotu spalování, účinnost a zajišťuje oplach skla
Kovové dveřní kliky
Prostor pro skladování dřeva
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Hmotnost: | 74 kg |
| Šířka: | 65 cm |
| Hloubka: | 52 cm |
| Výška: | 99 cm |
| Rozměry topeniště (Š x H x V): | 560 x 390 x 480 mm |
| Nominální výkon do prostoru: | 9 kW |
| Energetická účinnost: | 76.87 % |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Barva: | grafitově šedá |
| Provedení: | rohová |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
Pro stavby s malými tepelnými ztrátami mohou mít klasická kamna příliš velkou “sílu”. Krbová kamna Salerno II nabízejí výkon jen 4 kW, který bohatě stačí pro plochy kolem 40 m2....
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Kamna nemusí být jenom černá. Důkazem jsou krbová kamna Livorno z řady Home. Díky světlému designu jsou vhodná i do menších místností, které opticky rozjasní. Jedinečná...
Krbová kamna Prity K13. Litinový vnitřní rošt. Ocelová kamna, síla plechu 3 mm. Vnitřní obložení šamotové desky.
Pro stavby s malými tepelnými ztrátami mohou mít klasická kamna příliš velkou “sílu”. Krbová kamna Salerno II nabízejí výkon jen 4 kW, který bohatě stačí pro plochy kolem 40 m2....
Kachlová kamna nemusí být jen klasika do chalupy. I moderní minimalistický interiér se může pyšnit kamny s kachlovým obkladem moderního „střihu“. Šedá metalická kachle dodává...
Krbová kamna VERSO Kara
Menší krbová kamna, která svým kulatým tvarem klobouku připomínají dřívější oblíbené modely. To jsou kamna VISTA. Boční strany kamen mají obklad v dekoru dřeva a pod topeništěm,...
Krbová kamna VERSO 3
Při pohledu na krbová kamna Skarnes, se vám nejspíše vybaví vřes, zelené louky a barevné rybářské domky. Bytelná litinová dvířka nabízí velkou prosklenou plochu, vhod přijde...
Žhavé uhlíky vydávají jemné, teplé světlo, které má uklidňující účinky. A přesně takové mají i krbová kamna EMBER. Oválná kamna na dřevo v kovovém matu jsou vybavena samo...
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Spojení příjemného s užitečným. Funčkní krbová kamna na dřevo a vařit, když nejde elektřina ani plyn? Ano, s kamny Firepot to lze. Kamna jsou vybavena moderní...
Krbová kamna VERSO Theia, černá
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | BN Direct Supply Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 13 Todor Radev Penev Str., kv.Pobeda, 9027 Varna, Bulgaria |
| E-mail : | bndirectsupply@gmail.com |
