Haas+Sohn EBOLI kachlová kamna - kachle hnědá, podstavec černý
Kód: 0332215700000--HAASSouvisející produkty
Tradiční kachláče, co nejsou žádný drobeček, ale suverénně vévodí obývacímu prostoru. Na výběr máte kachle v odstínu tabak, hnědé, zelené a odstínu karamel. Zajisté oceníte...
Oblíbená kachlová kamna Treviso II s výměníkem jsme doplnili o sokl v barvě kachlů. Kachle s decentním dekorem jsou k dostání ve čtyřech barvách – zelené, hnědé, medovníku a...
Kachlová kamna s teplovodním výměníkem pro připojení nejen topných těles či zásobníkového ohřívače vody, ale i možností připojení ke stávajícímu otopnému systému...
Detailní popis produktu
Kachlová kamna nestárnou
Kachlová kamna EBOLI prošla omlazovací kúrou. Vyměnili jsme kliku a zlepšili ergonomii otvírání dvířek. I podstavec došel k obměně. Natřeli jsme ho tmavou barvou. Barevná škála kachlí nabízí tyto oblíbené odstíny – tabák, karamel, zelená a hnědá.
Výkon lze regulovat v rozpětí 2,6 – 8,4 kW a kamny můžete vytápět prostor až 144 m3. Napojení na kouřovod je možné zeshora i zezadu.
Kachlová kamna EBOLI v sobě skrývají moderní spalovací komoru se schopností terciárního spalování.
| Parametry: | |
| Výkon: | 2.6 - 8.4 kW |
| Rozměry: | 992 / 695 / 504 mm |
| Hmotnost: | 156 kg |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní a zadní |
| Účinnost: | 76 % |
| Vytápěcí schopnost: | 144 m3 |
| Palivo: | dřevo, uhelné brikety |
| Energetická třída: | A |
Krasná kachlová kamna v minimalistickém designu od osvědčeného českého výrobce HAAS+SOHN. Kamna jsou vybavena všemi moderními dostupnými prvky a snesou ta nejpřísnější měřítka...
Kachlová kamna HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí...
Malá, ale šikovná, tak by se dala označit klasická kachlová kamna Treviso Mini. Tradiční "kachláče" nezaberou tolik místa, ale přesto svým výkonem 8,1 kW vytopí až 114 m2....
Co dává kachlovým kamnům Čičmany z řady HOME svou jedinečnost? Je to vzor na kachli, který je inspirovám sjenojmennou obcí na Slovensku. Ta je známa svou typickou architekturou....
Když se spojí příjemné s užitečným, radost se násobí. Kombinace velkého prosklení a nízkého výkonu, navíc v pěkném kachlovém oděvu, určitě potěší milovníky pohledu do plamenů s...
Kachlová kamna EBOLI prošla omlazovací kúrou. Vyměnili jsme kliku a zlepšili ergonomii otvírání dvířek. I podstavec došel k obměně. Natřeli jsme ho tmavou barvou. Barevná škála...
Kachlová kamna EBOLI prošla omlazovací kúrou. Vyměnili jsme kliku a zlepšili ergonomii otvírání dvířek. I podstavec došel k obměně. Natřeli jsme ho tmavou barvou. Barevná škála...
Kachlová kamna HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí...
Kachlová kamna HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí...
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
energetický štítek (PDF)
-
informační list výrobku (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
příloha k technické dokumentaci (PDF)
-
prohlášení o vlastnostech výrobku (PDF)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 260, 407 56 Jiřetín pod Jedlovou |
| E-mail : | prodej@haassohn.com |
