Kratki KOZA K 7 černá - litinová krbová kamna
Kód: 375967Související produkty
Kachlová kamna HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí...
Co dává kachlovým kamnům Čičmany z řady HOME svou jedinečnost? Je to vzor na kachli, který je inspirovám sjenojmennou obcí na Slovensku. Ta je známa svou typickou architekturou....
Detailní popis produktu
| Parametry: | |
| Jmenovitý výkon: | 5 kW |
| Rozsah topného výkonu: | 3 - 7 kW |
| Hmotnost: | 79 kg |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní + zadní |
| Rozměr přikládacích dvířek: | š. 289 x v. 189 mm |
| Palivo: | dřevo |
| Účinnost: | 70.0 %, délka polen 30 cm |
| Výhřevnost: | 30 - 70 m2 |
| Rozměry v/š/h: | 557 / 536 / 413 mm |
| Rozměry topeniště v/š/h: | 240 / 430 / 250 mm |
| Hmotnost: | 79 kg |
Výhody:
1. kamna jsou vyrobena z šedé litiny třídy 200, minimální tloušťka stěny 8 mm
2. deflektor, který rozšiřuje dráhu výfukových plynů
3. žáruvzdorné sklo odolávající teplotám až do 800 ° C
4. Nastavitelné proudění vzduchu u popelníku
5. možnost nasazení kouřovodu na zadní nebo horní části kamen
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 79 kg |
Kamna KOZA K6 jsou vyrobena z kvalitní litiny a zaujmou líbivým designem a jednoduchou obsluhou.Přívod vzduchu nad sklem (tzv. oplach skla) zajistí jeho čistotu.Komfort navyšuje...
Kamna KOZA K9 jsou vyrobena z kvalitní litiny a zaujmou líbivým designem a jednoduchou obsluhou.Přívod vzduchu nad sklem (tzv. oplach skla) zajistí jeho čistotu.Komfort navyšuje...
Krbová kamna Prity K12. Vnitřní obložení šamotové desky. Vnitřní litinový rošt. Regulovatelný přívod primárního vzduchu. Materiál 3 mm plech.
Ocelová krbová kamna Zvezda v retro provedení. Vnitřní litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Černá bude vždycky v módě, na to sází také krbová kamna Levanger. Kvalitní litinová dvířka dávají tušit, že tahle kamna budou sloužit dlouhé roky. Pod nimi najdete prostorný,...
Kamna dílenská - chalupářská Wamsler Colorado jsou určena k instalaci pro obývací prostory chalup a zahradních domků...
Pro stavby s malými tepelnými ztrátami mohou mít klasická kamna příliš velkou “sílu”. Krbová kamna Salerno II nabízejí výkon jen 4 kW, který bohatě stačí pro plochy kolem 40 m2....
Barva grafitově šedá. Dvoje dvířka pro přikládaní. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Žhavé uhlíky vydávají jemné, teplé světlo, které má uklidňující účinky. A přesně takové mají i krbová kamna EMBER. Oválná kamna na dřevo v kovovém matu jsou vybavena samo...
Spojení příjemného s užitečným. Funčkní krbová kamna na dřevo a vařit, když nejde elektřina ani plyn? Ano, s kamny Firepot to lze. Kamna jsou vybavena moderní...
Krbová kamna VERSO 2
Malá, ale šikovná. Tak by se dala popsat jednoduše krbová kamna Foresta. Svou výškou 690 mm nezaberou moc místa. A přesto se do topeniště vejdou polena o velikosti 50 cm. Kamna...
Krbová kamna VERSO Rheia P Výkon: 5 kW
Moderní kamna v elegantním designu. Praktický prostor pro ukládání dřeva.
Retro vzhled. Barva černá. Ocelová horní deska. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami....
Sympatický společník do menších prostor. Design krbových kamen Uka jednoduše nestárne. Těleso v nadčasové černé barvě doplňují masivní litinová dvířka. Krbová kamna Uka jsou...
Krbová kamna KOZA K 7
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Kratki.pl Marek Bal |
|---|---|
| Adresa : | ul. Witolda Gombrowicza 4, Wsola, 26 - 660 Jedlińsk, Polsko |
| E-mail : | export@kratki.com |
