WAMSLER KAMINO OF 604 ELITE - krbová kamna
Kód: 481805Související produkty
Krasná kachlová kamna v minimalistickém designu od osvědčeného českého výrobce HAAS+SOHN. Kamna jsou vybavena všemi moderními dostupnými prvky a snesou ta nejpřísnější měřítka...
Kachlová kamna HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí v dvouplášťovém...
Kachlová kamna HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí...
Detailní popis produktu
Volně stojící krbová kamna s povrchovou úpravou hnědý smalt. Vývod kouřovodu je zadní. Vhodným topivem je dřevo, ekobrikety a hnědouhelné brikety.
| Parametry: | |
| Výkon: | 6 kW |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm / zadní |
| Rozměr (v/š/h): | 730 / 546 / 350 mm |
| Rozměr topeniště (š / h): | 350 / 200 mm |
| Barva: | černá + hnědý smalt |
| Hmotnost: | 94 kg |
Krbová kamna VERSO Theia, černá
Krbová kamna Pinerolo nabízí pod masivním obkladem z přírodního kamene (pískovec Woodstone Prestige, nebo mastek Speckstein), pořádnou dávku moderní techniky. Kamenný obklad má...
Uvelebte se na pohovce a užijte si chvilku klidu. Téměř celou přední část krbových kamen JONSBO tvoří prosklená plocha. Extra velkými dvířky můžete přikládat i větší...
Krbová kamna Pinerolo nabízí pod masivním obkladem z přírodního kamene (pískovec Woodstone Prestige, nebo mastek Speckstein), pořádnou dávku moderní techniky. Kamenný obklad má...
Kachlová kamna nemusí být jen klasika do chalupy. I moderní minimalistický interiér se může pyšnit kamny s kachlovým obkladem moderního „střihu“. Šedá metalická kachle dodává...
Krbová kamna Prity WD vysokým výkonem. Praktický prostor ve spodní částí pro uskladnění dřeva.
Barva grafitově šedá. Dvoje dvířka pro přikládaní. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Výkonná krbová kamna PRITY s litinovou plotnou.
Ocelová krbová kamna Zvezda s litinovým roštem. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Jøtul F 205 je spojením skandinávského designu, nejmodernější technologie vytápění a udržitelných materiálů. Tato kompaktní kamna dosahují optimálního spalování i při nízkém...
Jøtul F 200 vychází z nadčasového designu nejprodávanějších kamen Jøtulu, 160 let zkušeností a moderního přístupu k vytápění. Sklo dvířek zdobí gotické příčky. Obsluha i údržba...
Krbová kamna Madeira vám pomohou využít prostor na maximum. Svým oválným tvarem se hodí i pro umístění do rohu. Připojení ke komínu vám usnadní možnost vybrat si vrchní nebo...
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Kamna Fenix přinášejí do vašeho domova nejen teplo, ale i styl. Díky modernímu designu s černým plechovým obkladem a trojitým prosklením se stanou středobodem každého interiéru.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | WAMSLER European Company SE |
|---|---|
| Adresa : | 3104 Salgótarján, Hősök útja 49., Hungary |
| E-mail : | wamsler@jbpindustries.com |
