Krbová kamna s výměníkem ZVEZDA MAXI VR 16
Kód: 296--MAM-166052982-Související produkty
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Prosklená dvířka trouby. Prosklená dvířka topeniště. Praktický úložný prostor pro skladování dřeva. Obložení topeniště šamotové cihly
Teplovodní výměník o výkonu 12 kW. Pečící trouba na pravé straně. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací...
Tento sporák je dobře využitelný k vaření, pečení a vytápění místnosti, ve které je umístěn. Je natolik výkonný, že může vyhřát i další přilehlé prostory. Toto je dáno...
Detailní popis produktu
Litinový rošt
Obložení topeniště: šamotové cihly
Prostor pro uskladnění dřeva
Kovové dveřní kliky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA S VÝMĚNÍKEM |
|---|---|
| Hmotnost: | 128 kg |
| Šířka: | 61 cm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Výška: | 94 cm |
| Nominální výkon do prostoru: | 15 kW |
| Nominální výkon do výměníku: | 9 kW |
| Teplovodní výměník: | ano |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Hmotnost: | 128 kg |
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Litinový...
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Litinový...
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Litinový rošt na dně spalovací komory. Komínová klapka....
Dvojitá dvířka s panoramatickým sklem. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Boční obložení: keramické obklady. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Kamna jsou určená pro montáž do rohu místnosti. Komínová klapka. Barva: grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená...
Teplovodní výměník s ochlazovací smyčkou. Externí přívod vzduchu. Komínová klapka. Barva grafitově šedá. Boční obložení keramické obklady. Korpus kamen je vyroben z ocelového...
Teplovodní výměník. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo...
Teplovodní výměník. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo...
Teplovodní výměník s ochlazovací smyčkou. Komínová klapka. Barva grafitově šedá. Boční obložení keramické obklady. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm....
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Hluboké...
Výkonná krbová kamna PRITY s teplovodním výměníkem a pečící troubou.
Teplovodní výměník. Ochlazovací smyčka. Barva: grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ZVEZDA |
|---|---|
| Adresa : | Lukovit, Bulgaria |
| E-mail : | office@zvezda-bg.com |
