Krbová kamna s troubou a výměníkem PRITY FG W15
Kód: 167--MAM-166052952-Související produkty
Prosklená dvířka trouby. Praktický uzavíratelný prostor pro skladování dřeva. Horní deska 6 mm ocel. Barva černá, matná
Barevné provedení červená Burgundy. Teplovodní výměník o výkonu 10 kW. Nerezová pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo.
Boční obložení z keramických obkladů. Horní ocelová deska o síle 6 mm. Pečící trouba na pravé straně. Prosklená dvířka pečící trouby. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu...
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Sporák má zabudovanou měděnou ochlazovací smyčku, která zabraňuje přehřátí systému. Ve sporáku je...
Detailní popis produktu
Teplovodní výměník
Pečící trouba
Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem
Prosklená dvířka topeniště
Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm
Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm
Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu
Litinový rošt na dně spalovací komory
Přední klapka pro ovládání přívodu vzduchu
Komínová klapka
Prostor pro uskladnění dřeva
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA S VÝMĚNÍKEM |
|---|---|
| Hmotnost: | 133 kg |
| Šířka: | 57 cm |
| Hloubka: | 53 cm |
| Výška: | 93 cm |
| Rozměry trouby (Š x H x V): | 37 x 40 x 19 cm |
| Maximální délka polena: | 43 cm |
| Rozměr napojení výměníku: | 1" |
| Rozměry přikládacího otvoru (Š x V): | 30 x 20 cm |
| Objem teplovodního výměníku (v litrech): | 14 l |
| Energetická účinnost: | 83 % |
| Rozměry spalovací komory (Š x H x V): | 47 x 43 x 24 cm |
| Nominální výkon do prostoru: | 5 kW |
| Nominální výkon do výměníku: | 14 kW |
| Teplovodní výměník: | ano |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Hmotnost: | 136 kg |
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Litinový...
Teplovodní výměník. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo...
Teplovodní výměník. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo...
Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Litinový rošt na dně spalovací komory. Přední klapka pro ovládání přívodu vzduchu. Komínová klapka. Prostor pro uskladnění dřeva
Teplovodní výměník. Retro vzhled na nožíčkách. Barva: grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | PRITY 95 Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 33 “Maksim Raykovich” Str, 5140 Lyaskovets, BULGARIA |
| E-mail : | sales@prity-bg.com |
