Sporák na tuhá paliva AlfaPlam ALFA 70 DOMINANT černý - levý
Kód: 8606020940955Související produkty
Pečící trouba. Boční obložení keramické dlaždičky. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Spalovací komora je obložená ohnivzdornými tělesy, které hromadí...
Krbová kamna PRITY s pečící troubou. Ocelová kamna, síla plechu 3 mm. Vnitřní obložení topeniště šamotové desky.
Malá venkovní kamna s troubou Prity.
Kamna mají litinové dveře, litinovou horní desku a litinové hrdlo odkouření. Regulace primárního spalování je umístěna na spodní straně dvířek.
Detailní popis produktu
| Parametry: | |
| rozměry v/š/h: | 850 x 700 x 600 mm |
| rozměry trouby v/š/h: | 260 x 330 x 440 mm |
| rozměry topeniště v/š/h: | 320 x 190 x 400 mm |
| hmotnost: | 110 kg |
| maximální výkon: | 6,7 kW |
| průměr kouřovodu: | 120 mm |
| vývod kouřovodu: | boční + horní |
| palivo: | dřevo / ekobrikety |
| energetická třída: | A+ |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SPORÁKY NA TUHÁ PALIVA |
|---|---|
| Hmotnost: | 125 kg |
| EAN: | 8606009936283 |
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Sporák má zabudovanou měděnou ochlazovací smyčku, která zabraňuje přehřátí systému. Ve sporáku je...
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Velká trouba 58 l, ve spodní části je umístěný šuplík na dostatečnou zásobu paliva, plášť je z kvalitního smaltovaného plechu s odolností až do 800°C. Regulování primárního a...
Prosklená dvířka. Trouba na pravé straně. Komínový vývod horní, na pravé straně. Horní deska 6 mm ocel. Barva černá
Sporák na tuhá paliva ZVEZDA NARODNA SP glass
Sporák na tuhá paliva Zvezda. Umístění trouby: vpravo. Komínový vývod: horní, vpravo. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Barevné provedení: červená bordó. Nerezová pečící trouba. Umístění trouby: vlevo. Umístění kouřovodu: vlevo. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem.
Barevné provedení: červená bordó. Pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo. Prosklená dvířka topeniště. Praktický...
Sporák na tuhá paliva Zvezda. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Boční obložení z keramických obkladů. Horní ocelová deska o síle 6 mm. Pečící trouba na pravé straně. Prosklená dvířka pečící trouby. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu...
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Barevné provedení: černá. Teplovodní výměník o výkonu 10 kW. Nerezová pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo. Prosklená...
Barevné provedení: slonová kost. Nerezová pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo. Prosklená dvířka topeniště. Praktický...
Pečící trouba. Varná deska. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Prosklená dvířka topeniště. Prosklená dvířka trouby s teploměrem....
Prosklená dvířka trouby. Praktický uzavíratelný prostor pro skladování dřeva. Horní deska 6 mm ocel. Barva černá, matná
Litinový sporák GULIVER je určen k vytápění všech obytných prostor a pro přípravu pokrmů. Velkou výhodou je jeho vysoká účinnost. Svým originálním vzhledem se hodí do všech...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ALFA-PLAM |
|---|---|
| Adresa : | 17500 VRANJE, Radnička 1, Srbija |
| E-mail : | office@alfaplam.rs |
