Sporák na tuhá paliva AlfaPlam ALFA TERM 27 s výměníkem - antracit/levý
Kód: 8606020942690Související produkty
Ocelová krbová kamna Zvezda s troubou. Litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Krbová kamna s pečící troubou. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o tloušťce 4 mm. Spalovací komora je obložená ohnivzdornými tělesy, které hromadí teplo a zvyšují...
Výkonná krbová kamna PRITY s pečící troubou. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Prosklená dvířka topeniště
Pečící trouba. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Spalovací komora je obložená ohnivzdornými tělesy, které hromadí teplo a zvyšují teplotu hoření....
Detailní popis produktu
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je umístěna na spodních dvířkách. Regulátor sekundárního spalování je umístěn na horních dvířkách. Regulace terciálního spalování je umístěna vpravo vedle horních dvířek. Sporák má integrovaný manometr a teploměr pro otopnou soustavu. Sklo trouby je dvojité osazené teploměrem. Zimní letní provoz. Výška bočního odkouření na střed od země je 69 cm.
| Parametry: | |
| jmenovitý výkon: | 27,0 kW |
| výkon do vody: | 20,0 kW |
| výkon do prostoru: | 7,0 kW |
| vytápěný prostor: | 270 - 450 m3 |
| celkové rozměry v/š/h: | 850 x 900 x 600 mm |
| rozměry trouby v/š/h: | 260 x 330 x 440 mm |
| průměr kouřovodu: | 150 mm |
| vývod kouřovodu: | boční + horní |
| objem vody: | 25 l |
| terciální spalování: | ano |
| palivo: | palivové dřevo / ekobrikety |
| hmotnost: | 177 kg |
| energetická třída | A |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SPORÁKY NA TUHÁ PALIVA |
|---|---|
| Hmotnost: | 177 kg |
Prosklená dvířka trouby. Praktický uzavíratelný prostor pro skladování dřeva. Horní deska 6 mm ocel. Barva černá, matná
Kamna a sporáky MBS na tuhá paliva jsou určena k vytápění, vaření, pečení. Jsou konstruována na spalování palivového dřeva. Jednoduchý a vkusný design kamen umožňuje snadnou...
Barevné provedení slonová kost. Pečící trouba. Umístění trouby vlevo. Umístění kouřovodu vlevo. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo....
Kamna a sporáky MBS na tuhá paliva jsou určena k vytápění, vaření, pečení. Jsou konstruována na spalování palivového dřeva a hnědého uhlí. Jednoduchý a vkusný design kamen...
Boční obložení z keramických obkladů. Horní ocelová deska o síle 6 mm. Pečící trouba na pravé straně. Prosklená dvířka pečící trouby. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu...
Pečící trouba na pravé straně. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Barevné provedení: červená bordó. Pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo. Prosklená dvířka topeniště. Praktický...
Litinový sporák GULIVER je určen k vytápění všech obytných prostor a pro přípravu pokrmů. Velkou výhodou je jeho vysoká účinnost. Svým originálním vzhledem se hodí do všech...
Sporák na tuhá paliva Zvezda. Umístění trouby: vpravo. Komínový vývod: horní, vpravo. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Krbový sporák Zvezda. Prosklená dvířka. Umístění sporáku: vpravo. Komínový vývod: horní, vpravo. Horní deska: 6 mm ocel. Barva: hnědá.
Prosklená dvířka trouby. Prosklená dvířka topeniště. Praktický úložný prostor pro skladování dřeva. Obložení topeniště šamotové cihly
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Krbový sporák Zvezda s praktickým otevřením prostorem pro skladování dřeva. Litinová horní deska. Barva: hnědá.
Krbový sporák Zvezda s teplovodním výměníkem. Praktický otevřený prostor pro skladování dřeva. Barva: černa a šedá.
Barevné provedení: černá. Pečící trouba. Umístění trouby: vpravo. Umístění kouřovodu: vpravo. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo.
Pečící trouba na levé straně. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ALFA-PLAM |
|---|---|
| Adresa : | 17500 VRANJE, Radnička 1, Srbija |
| E-mail : | office@alfaplam.rs |
