Sporák na tuhá paliva AlfaPlam ALFA 55 bílý - levý
Kód: 8606020942881Související produkty
Pečící trouba. Externí přívod vzduchu. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Spalovací komora je obložená ohnivzdornými tělesy, které hromadí teplo a...
Korpus kamen z ocelového plechu o síle 4-5 mm. Obložení topeniště vermikulit. Litinový rošt spalovací komory. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Prosklená dvířka...
Krbová kamna PRITY s pečící troubou. Ocelová kamna, síla plechu 3 mm. Vnitřní obložení topeniště šamotové desky.
Korpus kamen z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Horní deska ocelový plech o síle 4 mm. Obložení spalovací komory šamotové cihly. Litinový rošt spalovací komory. Prosklená dvířka...
Detailní popis produktu
| Parametry: | |
| rozměry v/š/h: | 755 x 965 x 612 mm |
| rozměry trouby v/š/h: | 550 x 195 x 540 mm |
| hmotnost: | 98 kg |
| jmenovitý výkon: | 6,32 kW |
| průměr kouřovodu: | 120 mm |
| vývod kouřovodu: | boční + horní |
| palivo: | palivové dřevo / hnědé uhlí / ekobrikety |
| energetická třída | A |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SPORÁKY NA TUHÁ PALIVA |
|---|---|
| Hmotnost: | 98 kg |
| EAN: | 8606009937310 |
Barevné provedení červená Burgundy. Teplovodní výměník o výkonu 10 kW. Nerezová pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo.
Sporák na tuhá paliva ZVEZDA NARODNA SP GLASS
Kamna a sporáky MBS na tuhá paliva jsou určena k vytápění, vaření, pečení. Jsou konstruována na spalování palivového dřeva. Jednoduchý a vkusný design kamen umožňuje snadnou...
Barevné provedení: černá. Teplovodní výměník o výkonu 10 kW. Nerezová pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska.
Litinový sporák GULIVER je určen k vytápění všech obytných prostor a pro přípravu pokrmů. Velkou výhodou je jeho vysoká účinnost. Svým originálním vzhledem se hodí do všech...
Litinový sporák GULIVER je určen k vytápění všech obytných prostor a pro přípravu pokrmů. Velkou výhodou je jeho vysoká účinnost. Svým originálním vzhledem se hodí do všech...
Barevné provedení: černá. Teplovodní výměník o výkonu 10 kW. Nerezová pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo. Prosklená...
Boční obložení z keramických obkladů. Horní ocelová deska o síle 6 mm. Pečící trouba na pravé straně. Prosklená dvířka pečící trouby. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu...
Barevné provedení: červená burgundy. Teplovodní výměník o výkonu 10 kW. Nerezová pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem.
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Horní deska z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Keramické sklo dvířek spalovací komory, odolné teplotám do 850 °C
Prosklená dvířka trouby. Praktický uzavíratelný prostor pro skladování dřeva. Horní deska 6 mm ocel. Barva černá, matná
Krbový sporák Zvezda s praktickým otevřením prostorem pro skladování dřeva. Litinová horní deska. Barva hnědá.
Barevné provedení: slonová kost. Pečící trouba. Umístění trouby: vpravo. Umístění kouřovodu: vpravo. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné...
Tento sporák je dobře využitelný k vaření, pečení a vytápění místnosti, ve které je umístěn. Je natolik výkonný, že může vyhřát i další přilehlé prostory. Toto je dáno...
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ALFA-PLAM |
|---|---|
| Adresa : | 17500 VRANJE, Radnička 1, Srbija |
| E-mail : | office@alfaplam.rs |
