Krbová kamna s výměníkem VICTORIA Triumph B
Kód: 3092--MAM-278118805-Související produkty
Tento sporák je dobře využitelný k vaření, pečení a vytápění místnosti, ve které je umístěn. Je natolik výkonný, že může vyhřát i další přilehlé prostory. Toto je dáno...
Boční obložení z keramických obkladů. Horní ocelová deska o síle 6 mm. Pečící trouba na pravé straně. Prosklená dvířka pečící trouby. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu...
Barevné provedení: černá. Teplovodní výměník o výkonu 10 kW. Nerezová pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo. Prosklená...
Barevné provedení: slonová kost. Nerezová pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo. Prosklená dvířka topeniště. Praktický...
Detailní popis produktu
Teplovodní výměník
Barva: grafitově šedá
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm
Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850°C
Litinový rošt na dně spalovací komory
Těsnění dvířek ze skelných vláken
Sekundární vzduchová klapka zvyšuje teplotu spalování, účinnost a zajišťuje oplach skla
Kovová dveřní klika
Prostor pro skladování dřeva
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA S VÝMĚNÍKEM |
|---|---|
| Hmotnost: | 128 kg |
| Šířka: | 59 cm |
| Hloubka: | 52 cm |
| Výška: | 101 cm |
| Nominální výkon do prostoru: | 7,5 kW |
| Nominální výkon do výměníku: | 7,5 kW |
| Teplovodní výměník: | ano |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Hmotnost: | 128 kg |
Krbová kamna s teplovodním výměníkem pro připojení topných těles nebo zásobníkového ohřívače vody. Možné je i připojení ke stávajícímu otopnému systému...
Designová krbová kamna. Teplovodní výměník. Barva slonová kost, grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená...
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Litinový...
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Litinový...
Ocelová krbová kamna Zvezda s teplovodním výměníkem. Litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Teplovodní výměník. Litinová horní deska. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Litinový rošt na dně spalovací komory. Komínová klapka. Prostor pro uskladnění dřeva.
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Litinový...
Výkonná krbová kamna PRITY s teplovodním výměníkem a pečící troubou.
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Litinový...
Krbová kamna s teplovodním výměníkem pro připojení topných těles nebo zásobníkového ohřívače vody. Možné je i připojení ke stávajícímu otopnému systému...
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Litinový...
Teplovodní výměník. Barva grafitově šedá. Panoramatické sklo. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Designová krbová kamna s teplovodním výměníkem. Teplovodní výměník s ochlazovací smyčkou. Barva červená, grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | BN Direct Supply Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 13 Todor Radev Penev Str., kv.Pobeda, 9027 Varna, Bulgaria |
| E-mail : | bndirectsupply@gmail.com |
