MBS MAGNUM PLUS sporák na tuhá paliva černý s mastkovým obkladem - levý
Kód: 4117224Související produkty
Jednoduchý a vkusný design kamen umožňuje snadnou údržbu. Jsou to tradiční výrobky s dlouhou životností. Kamna na tuhá paliva jsou ideálním zdrojem tepla pro stylově zařízené...
Pečící trouba. Boční obložení keramické dlaždičky. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená ohnivzdornými tělesy, které hromadí...
Kamna a sporáky MBS na tuhá paliva jsou určena k vytápění, vaření, pečení. Jsou konstruována na spalování palivového dřeva a hnědého uhlí. Jednoduchý a vkusný design kamen...
Jednoduchý a vkusný design kamen umožňuje snadnou údržbu. Jsou to tradiční výrobky s dlouhou životností. Kamna na tuhá paliva jsou ideálním zdrojem tepla pro stylově zařízené...
Detailní popis produktu
| Parametry: | |
| Jmenovitý výkon: | 9,5 kW |
| Účinnost: | 76,1 % |
| Celkové rozměry V x Š x H: | 865 x 1070 x 660 mm |
| Rozměry topeniště V x Š x H: | 270 x 270 x 350 mm |
| Rozměry trouby V x Š x H: | 270 x 350 x 470 mm |
| Hmotnost: | 205 kg |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní + zadní |
| Tah komína: | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo |
Kamna a sporáky MBS na tuhá paliva jsou určena k vytápění, vaření, pečení. Jsou konstruována na spalování palivového dřeva a hnědého uhlí. Jednoduchý a vkusný design kamen umožňuje snadnou údržbu. Jsou to tradiční výrobky s dlouhou životností. Kamna na tuhá paliva jsou ideálním zdrojem tepla pro stylově zařízené interiéry a rekreační objekty, kde vytvoří příjemnou tepelnou pohodu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SPORÁKY NA TUHÁ PALIVA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 205 kg |
Kamna a sporáky MBS na tuhá paliva jsou určena k vytápění, vaření, pečení. Jsou konstruována na spalování palivového dřeva a hnědého uhlí. Jednoduchý a vkusný design kamen...
Tento sporák je dobře využitelný k vaření, pečení a vytápění místnosti, ve které je umístěn. Je natolik výkonný, že může vyhřát i další přilehlé prostory. Toto je dáno...
Krbový sporák Zvezda. Prosklená dvířka. Umístění sporáku: vpravo. Komínový vývod: horní, vpravo. Horní deska: 6 mm ocel. Barva: hnědá.
Teplovodní výměník o výkonu 12 kW. Pečící trouba na pravé straně. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací...
Pečící trouba na pravé straně. Retro vzhled na nožíčkách. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora...
Prosklená dvířka trouby. Prosklená dvířka topeniště. Praktický úložný prostor pro skladování dřeva. Obložení topeniště šamotové cihly
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Tento jedinečný moderní sporák se bude hodit i do té nejmodernější domácnosti díky svému výjímečnému designu. Eleganci tomuto modelu dodává tvar a přední strana, kde je keramika...
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Sporák na tuhá paliva Zvezda. Umístění trouby vlevo. Komínový vývod: horní, vlevo. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Kuchyňský sporák Okonom 85 Fiko DeLuxe má jmenovitý výkon 7 kW. Je schopen vytopit prostor o objemu 82 až 205 m3. Spotřeba při jmenovitém výkonu je 2.4 kg suchého dřeva za...
Sporák na tuhá paliva Zvezda. Umístění trouby: vpravo. Komínový vývod: horní, vpravo. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Litinový sporák GULIVER je určen k vytápění všech obytných prostor a pro přípravu pokrmů. Velkou výhodou je jeho vysoká účinnost. Svým originálním vzhledem se hodí do všech...
Pečící trouba. Varná deska. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Prosklená dvířka topeniště. Prosklená dvířka trouby s teploměrem....
Sporák na tuhá paliva ZVEZDA NARODNA SP glass
Pečící trouba. Varná deska. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Prosklená dvířka topeniště. Prosklená dvířka trouby s teploměrem....
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Smederevac |
|---|---|
| Adresa : | Djure Strugara 20, 11300 Smederevo, Srbija |
| E-mail : | office@smederevac.com |
