Krbová kamna s troubou a výměníkem PRITY FG W18 R
Kód: 164--MAM-166052953-Související produkty
Sporák na tuhá paliva ZVEZDA NARODNA SP glass
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Sporák má zabudovanou měděnou ochlazovací smyčku, která zabraňuje přehřátí systému. Ve sporáku je...
Barevné provedení: černá. Teplovodní výměník o výkonu 10 kW. Nerezová pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska.
Sporák na tuhá paliva Zvezda. Umístění trouby vlevo. Komínový vývod: horní, vlevo. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Detailní popis produktu
Teplovodní výměník
Pečící trouba
Retro vzhled na nožíčkách
Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem
Prosklená dvířka topeniště
Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm
Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm
Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu
Litinový rošt na dně spalovací komory
Přední klapka pro ovládání přívodu vzduchu
Komínová klapka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA S VÝMĚNÍKEM |
|---|---|
| Hmotnost: | 150 kg |
| Šířka: | 57 cm |
| Hloubka: | 53 cm |
| Výška: | 105 cm |
| Rozměry trouby (Š x H x V): | 37 x 40 x 19 cm |
| Maximální délka polena: | 43 cm |
| Nominální výkon do prostoru: | 5 kW |
| Nominální výkon do výměníku: | 16 kW |
| Teplovodní výměník: | ano |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Hmotnost: | 150 kg |
Teplovodní výměník. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Teplovodní výměník. Barva grafitově šedá. Panoramatické sklo. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Teplovodní výměník. Litinová horní deska. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Litinový rošt na dně spalovací komory. Komínová klapka. Prostor pro uskladnění dřeva.
Ocelová krbová kamna Zvezda s teplovodním výměníkem. Litinový rošt. Topeniště je obložené šamotovými cihlámi. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Krbová kamna Farum s výměníkem zvládnou vytápět celý dům. Pod obkladem z přírodního pískovce Woodstone Prestige najdete bytelné ohniště a moderní výměník, který předává do vody...
Teplovodní výměník. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo...
Ocelová krbová kamna Zvezda s troubou a teplovodním výměníkem. Litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Teplovodní výměník. Litinová horní deska. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Hluboké topeniště. Litinový rošt na dně spalovací komory. Komínová klapka. Prostor pro...
Designová krbová kamna. Teplovodní výměník. Barva červená, grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Ocelová krbová kamna Zvezda s troubou a teplovodním výměníkem. Litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Teplovodní výměník. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo...
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení lakované desky z ocelového plechu. Litinový...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | PRITY 95 Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 33 “Maksim Raykovich” Str, 5140 Lyaskovets, BULGARIA |
| E-mail : | sales@prity-bg.com |
