Haas+Sohn NIVALA krbová kamna s výměníkem - antracit, šedá
Kód: 0432337010000--HAASSouvisející produkty
Litinový sporák GULIVER je určen k vytápění všech obytných prostor a pro přípravu pokrmů. Velkou výhodou je jeho vysoká účinnost. Svým originálním vzhledem se hodí do všech...
Barevné provedení: černá. Pečící trouba. Umístění trouby: vpravo. Umístění kouřovodu: vpravo. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem.
Sporáky ALFA PLAM jsou jistotou Vašeho správného výběru, pro nejlepší vaření, pečení a topení v jednom. Vysoká kvalita konstrukce, použitých materiálů i zpracování Vás nikdy...
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Sporák má zabudovanou měděnou ochlazovací smyčku, která zabraňuje přehřátí systému. Ve sporáku je...
Detailní popis produktu
Klasický design s moderní technikou
Když se řekne krbová kamna, vybaví se mnoha lidem právě tyto tradiční tvary. Krbová kamna Nivala s výměníkem dodáváme v černém nebo antracitovém provedení, s béžovou nebo šedou dlažbou na boku.
Pod léty prověřenými obloukovými tvary najdete moderní ohniště s funkcí Terciálního spalování. Nechybí ani Externí přívod vzduchu (CPV). Váš nábytek uchrání od prachu náš patentovaný systém čištění výměníku, se kterým odstraníte saze se zavřenými dvířky. Bát se nemusíte ani výpadků proudu. Krbová kamna Nivala mají automatický regulátor primárního vzduchu. Když nefunguje čerpadlo a hrozí přehřátí, kamna díky němu sama utlumí hoření.
Parametry
| Účinnost | 87 % |
|---|---|
| Výkon | 3,8-15,3 kW |
| Rozměry | 1242/640/604 mm |
| Hmotnost | 220 kg |
| Vývod kouřovodu | vrchní, Ø 150 |
| Minimální tah komína | 12 Pa |
| Vytápěcí schopnost | 70-280 m3 |
| Použitelné palivo | Kusové dřevo, Ekobrikety, Uhelné brikety |
| Spotřeba paliva | 4,0 kg |
Technické parametry výměníku
| Použitelný výkon do topných těles | 11,1 kW |
|---|---|
| Doporučený tepelný spád | 75-60 °C |
| Vodní obsah výměníku | 16 l |
| Maximální pracovní přetlak | 0,2 MPa |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA S VÝMĚNÍKEM |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 220 kg |
Když se řekne krbová kamna, vybaví se mnoha lidem právě tyto tradiční tvary. Krbová kamna Nivala s výměníkem dodáváme v černém nebo antracitovém provedení, s béžovou nebo šedou...
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Hluboké...
Krbová kamna s teplovodním výměníkem pro připojení topných těles nebo zásobníkového ohřívače vody. Možné je i připojení ke stávajícímu otopnému systému...
Výkonná krbová kamna PRITY s teplovodním výměníkem a pečící troubou.
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Litinový...
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Litinový...
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Litinový...
-
energetický štítek (PDF) (131.6 kB)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
informační list výrobku (PDF)
-
příloha k technické dokumentaci (PDF)
-
prohlášení o vlastnostech výrobku (PDF)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 260, 407 56 Jiřetín pod Jedlovou |
| E-mail : | prodej@haassohn.com |
