THORMA MILANO II b černá - kamna
Kód: 597534Související produkty
Krasná kachlová kamna v minimalistickém designu od osvědčeného českého výrobce HAAS+SOHN. Kamna jsou vybavena všemi moderními dostupnými prvky a snesou ta nejpřísnější měřítka...
Kachlová kamna HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí...
Malá, ale šikovná, tak by se dala označit klasická kachlová kamna Treviso Mini. Tradiční "kachláče" nezaberou tolik místa, ale přesto svým výkonem 8,1 kW vytopí až 114 m2....
Detailní popis produktu
| Model | Milano II |
| Typové číslo | F1451619511 |
| Jmenovitý výkon | 5 kW (kilowat) |
| Rozsah výkonů | 2,5 až 7,5 |
| Celkový vytápěný prostor | 48 až 124 |
| Provedení | dvouplášťové |
| Materiál druhého pláště | černý smalt - plech |
| Barva základní | černá |
| Barva pláště | černý smalt |
| Druh povrchu | smalt |
| Rozměr - výška | 890 mm |
| Rozměr - šířka | 380 mm |
| Rozměr - hloubka | 360 mm |
| Průměr hrdla kouřovodu | 120 mm |
| Umístění kouřovodu | zadní |
| Výška hrdla kouřovodu nad podlahou | 686 mm |
| Provozní tah komína (Pa) | 12 Pa |
| Typy doporučených paliv | dřevo, dřevěné brikety, hnědouhelné brikety |
| Spotřeba paliva - drevo | 1,95 kh/hod (Kilogram za hodinu) |
| Spotřeba paliva - brikety | 1,3 kh/hod (Kilogram za hodinu) |
| Délka polen | 15 až 20 cm |
| Maximální obvod polen | 30 cm |
| Spalování | dvoustupňové |
| Hoření | na roštu |
| Účinnost - pro dřevo | 78,2 % |
| Účinnost - pro brikety | 78,2 % |
| Materiál roštu | litina |
| Materiál vyzdívky | šamot |
| Regulace přívodu vzduchu | samostaně |
| Přívod vzduchu | z interiéru |
| Velikost skla šířka | 152 mm |
| Velikost skla výška | 252 mm |
| Rozměry přikládacího otvoru - šířka | 174 mm |
| Rozměry přikládacího otvoru - výška | 296 mm |
| Přikládací dvířka oddělená od dvířek popelníku | ano |
| Bezpečná vzdálenost od hořlavých stavebních konstrukcí a nábytku na bocích | 200 mm |
| Bezpečná vzdálenost od hořlavých stavebních konstrukcí a nábytku před dvířky | 800 mm |
| Bezpečná vzdálenost od hořlavých stavebních konstrukcí a nábytku za spotřebičem | 200 mm |
| Minimální přesah nehořlavé podložky pod kamna vpředu | 500 mm |
| Minimální přesah nehořlavé podložky pod kamna na bocích | 300 mm |
| Hmotnost topidla bez příslušenství | 70 kg |
| Záruční doba | 24 měsíc |
| Doba dodání | skladem |
| Dodávané příslušenství | ovládací klíč, demontovatelná odklápěcí plotýnka |
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt se velmi snadno udržuje v čistotě a atraktivním vzhledu po celou dobu životnosti kamen.
Přikládací a popelníkové dveře jsou z velmi odolné litiny, upravené odolnou barvou proti teplu a otěru.
Přiklápěcí plotýnka uzavírá otvory druhého pláště a prodlužuje dobu hoření, kamna předávají teplo okolí sáláním. tento způsob topení stabilizuje topení.
Šamotová vyzdívka ve spalovacím prostoru má velkou tepelnou odolnost i akumulační schopnost a přispívá k udržování vysoké teploty ve spalovacím prostoru. Tímto jsou zaručeny spaliny s minimálním množstvím škodlivin a vysoká účinnost spalování.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 70 kg |
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt se velmi snadno udržuje v...
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt se velmi snadno udržuje v...
Pro všechny, kdo mají doma málo místa. Krbová kamna Nordby zaberou stejný prostor, jako třeba skříňka s televizí. Nemusíte se bát ani jejich zapojení, odstup tělesa od stěny...
Elegantní společník, na kterého jste čekali. Nepřehlédnutelný elegán z plechu a kombinace bočního obkladu kamene – ať už si vyberete šedý Kunststein Grau nebo Denim Blue....
Rohová krbová kamna. Barva grafitově šedá. Panoramatické sklo. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm
Krbová kamna Pinerolo nabízí pod masivním obkladem z přírodního kamene (pískovec Woodstone Prestige, nebo mastek Speckstein), pořádnou dávku moderní techniky. Kamenný obklad má...
Kachlová kamna nemusí být jen klasika do chalupy. I moderní minimalistický interiér se může pyšnit kamny s kachlovým obkladem moderního „střihu“. Šedá metalická kachle dodává...
Jøtul F 500 jsou výkonná kamna na dřevo v klasickém designu s elegantními dvířky a velkým prosklením, které umožňuje fantastický výhled na oheň. Chytrá dvířka pro boční...
Žhavé uhlíky vydávají jemné, teplé světlo, které má uklidňující účinky. A přesně takové mají i krbová kamna EMBER. Oválná kamna na dřevo v kovovém matu jsou vybavena samo...
Krbová kamna VERSO Kara
Velká prosklená dvířka topeniště. Externí přívod vzduchu. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C....
Ocelová krbová kamna Zvezda v retro provedení. Vnitřní litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C....
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | THORMA Výroba s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Šávoľská cesta 1, 986 01 Fiľakovo |
| E-mail : | sales@thorma.sk |
