THORMA MILANO II b vínovočervená - kamna
Kód: 597538Související produkty
Kachlová kamna HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí...
Kachlová kamna HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí...
Detailní popis produktu
| Model | Milano II |
| Typové číslo | F1451622511 |
| Jmenovitý výkon | 5 kW (kilowat) |
| Rozsah výkonů | 2,5 až 7,5 |
| Celkový vytápěný prostor | 48 až 124 |
| Provedení | dvouplášťové |
| Materiál druhého pláště | vínovočervený smalt - plech |
| Barva základní | černá |
| Barva pláště | vínovočervený smalt |
| Druh povrchu | smalt |
| Rozměr - výška | 890 mm |
| Rozměr - šířka | 380 mm |
| Rozměr - hloubka | 360 mm |
| Průměr hrdla kouřovodu | 120 mm |
| Umístění kouřovodu | zadní |
| Výška hrdla kouřovodu nad podlahou | 686 mm |
| Provozní tah komína (Pa) | 12 Pa |
| Typy doporučených paliv | dřevo, dřevěné brikety, hnědouhelné brikety |
| Spotřeba paliva - drevo | 1,95 kh/hod (Kilogram za hodinu) |
| Spotřeba paliva - brikety | 1,3 kh/hod (Kilogram za hodinu) |
| Délka polen | 15 až 20 cm |
| Maximální obvod polen | 30 cm |
| Spalování | dvoustupňové |
| Hoření | na roštu |
| Účinnost - pro dřevo | 78,2 % |
| Účinnost - pro brikety | 78,2 % |
| Materiál roštu | litina |
| Materiál vyzdívky | šamot |
| Regulace přívodu vzduchu | samostaně |
| Přívod vzduchu | z interiéru |
| Velikost skla šířka | 152 mm |
| Velikost skla výška | 252 mm |
| Rozměry přikládacího otvoru - šířka | 174 mm |
| Rozměry přikládacího otvoru - výška | 296 mm |
| Přikládací dvířka oddělená od dvířek popelníku | ano |
| Bezpečná vzdálenost od hořlavých stavebních konstrukcí a nábytku na bocích | 200 mm |
| Bezpečná vzdálenost od hořlavých stavebních konstrukcí a nábytku před dvířky | 800 mm |
| Bezpečná vzdálenost od hořlavých stavebních konstrukcí a nábytku za spotřebičem | 200 mm |
| Minimální přesah nehořlavé podložky pod kamna vpředu | 500 mm |
| Minimální přesah nehořlavé podložky pod kamna na bocích | 300 mm |
| Hmotnost topidla bez příslušenství | 70 kg |
| Záruční doba | 24 měsíc |
| Doba dodání | skladem |
| Dodávané příslušenství | ovládací klíč, demontovatelná odklápěcí plotýnka |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 70 kg |
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt se velmi snadno udržuje v...
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt se velmi snadno udržuje v...
Jøtul F 500 jsou výkonná kamna na dřevo v klasickém designu s elegantními dvířky a velkým prosklením, které umožňuje fantastický výhled na oheň. Chytrá dvířka pro boční...
Krbová kamna Prity s retro vzhledem na nožičkách. Barva černá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými...
Spojení příjemného s užitečným. Funčkní krbová kamna na dřevo a vařit, když nejde elektřina ani plyn? Ano, s kamny Firepot to lze. Kamna jsou vybavena moderní...
Kamna nemusí být jen hranatá, půdorys některých doslova opíšete kružnicí. Díky jejich tvaru můžete krbová kamna Antic bez problémů postavit do rohu. Připojení kouřovodu je...
Ocelová krbová kamna Zvezda v retro provedení. Vnitřní litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Krbová kamna Prity WD vysokým výkonem. Praktický prostor ve spodní částí pro uskladnění dřeva.
Designová řešení krbových kamen HAAS+SOHN Rukov jsou hřejivým doplňkem moderně zařízených domácností i rekreačních chalup a tradičně pojatých interiérů. Kamna se vyrábí v...
Retro vzhled. Barva černá. Ocelová horní deska. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami....
Korpus vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Obložení spalovací komory šamotové cihly
Krbová kamna VERSO Kara
Epic značí něco vznešeného a ohromujícího. A přesně taková jsou kamna na dřevo EPIC. Štíhlý elipsový tvar nabízí 4 varianty obložení – boky v barvě bílé White, Titan, z...
Uvelebte se na pohovce a užijte si chvilku klidu. Téměř celou přední část krbových kamen JONSBO tvoří prosklená plocha. Extra velkými dvířky můžete přikládat i větší polena....
Wamsler je tradičním evropským výrobcem kamen a sporáků na pevná paliva. Společnost úspěšně zkombinovala tradiční hodnoty s inovativní nejmodernější technologií a přísnou...
Krbová kamna GLOW sice svými rozměry nezaberou mnoho prostoru, ale spolehlivě ho vyplní teplem a příjemným pohledem do ohně. Elipsovitý tvar plechového opláštění vynikne v rohu...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | THORMA Výroba s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Šávoľská cesta 1, 986 01 Fiľakovo |
| E-mail : | sales@thorma.sk |
