Haas+Sohn OVALIS PICCOLO krbová kamna - černá
Kód: 0428612610000--HAASSouvisející produkty
Kachlová kamna HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí v dvouplášťovém...
Moderní spalovací komoře, s Terciálním spalováním dávají kachlová kamna Manta tradiční obal. Ke dvířkům v nadčasové černé můžete zvolit kachle v hnědé nebo zelené barvě. Sáhnout...
WAMSLER PRIMO Ceramica kombinuje kvalitní materiály s nejvyspělejšími technologickými postupy. Systém kamen umožňuje dokonalé spalování plynů a prachových částic s minimálním...
Kachlová kamna EBOLI prošla omlazovací kúrou. Vyměnili jsme kliku a zlepšili ergonomii otvírání dvířek. I podstavec došel k obměně. Natřeli jsme ho tmavou barvou. Barevná škála...
Detailní popis produktu
Ať žije minimalismus
Do rohu i bez rohů. Kamna nemusí být jen hranatá, půdorys některých doslova opíšete kružnicí. Díky jejich tvaru můžete krbová kamna Ovalis bez problémů postavit do rohu. Na výběr je vrchní i zadní připojení kouřovodu.
Dvířka s extra velkým půlkruhovým sklem mají automatické zavírání. Stačí je pustit a zaklapnou se. Žádná klička ani přehmatávání, zvládnete je zavřít jedním prstem. Ať už si vyberete vysokou variantu (Ovalis Grande) nebo menší provedení (Piccolo), nabídnou vám krbová kamna Ovalis dokonalé pohodlí. Sekundární vzduch funguje automaticky. Při zatápění stačí otevřít regulátor primárního vzduchu. Když se oheň rozhoří, můžete ho uzavřít. Dal řídí kamna přívod vzduchu sama, podle toho, jak přikládáte. Jistě oceníte i akumulační funkci kamen. Pokud si pořídíte akumulační sadu, využijete sálavé teplo na maximum.
| Parametry: | |
| Výkon: | 2.5 - 5.3 kW |
| Rozměry: | 1362 / 460 / 482 mm |
| Hmotnost: | 117 kg |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní / zadní |
| Účinnost: | 81 % |
| Vytápěcí schopnost: | 95 m3 |
| Palivo: | dřevo |
| Energetická třída: | A+ |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Hmotnost: | 117 kg |
Do rohu i bez rohů. Kamna nemusí být jen hranatá, půdorys některých doslova opíšete kružnicí. Díky jejich tvaru můžete krbová kamna Ovalis bez problémů postavit do rohu. Na...
Jednoduchý design a oheň krásně s rozhledem, to je, oč tu běží. 3D efekt díky trojsklu, štíhlé šedé nebo lesklé černé tělo krbových kamen EIFFEL a topeniště ve vyšší poloze dává...
Kachlová kamna nemusí být jen klasika do chalupy. I moderní minimalistický interiér se může pyšnit kamny s kachlovým obkladem moderního „střihu“. Šedá metalická kachle dodává...
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Ocelová krbová kamna Zvezda s litinovým roštem. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Krbová kamna VERSO litinová dvířka
Krbová kamna VERSO Rheia P Výkon: 5 kW
Krbová kamna VERSO Theia, slonová kost
Panoramatická krbová kamna. Prosklená dvířka z obou stran (přední i zadní)
Krbová kamna VERSO 2
Jøtul F 205 je spojením skandinávského designu, nejmodernější technologie vytápění a udržitelných materiálů. Tato kompaktní kamna dosahují optimálního spalování i při nízkém...
Spojení příjemného s užitečným. Funčkní krbová kamna na dřevo a vařit, když nejde elektřina ani plyn? Ano, s kamny Firepot to lze. Kamna jsou vybavena moderní...
-
energetický štítek (PDF) (200.1 kB)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
informační list výrobku (PDF)
-
příloha k technické dokumentaci (PDF)
-
prohlášení o vlastnostech výrobku (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
Krbová kamna OVALIS od HAAS+SOHN
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 260, 407 56 Jiřetín pod Jedlovou |
| E-mail : | prodej@haassohn.com |
