Krbová kamna VICTORIA Vanessa Lux
Kód: 7156--MAM-669916408-Související produkty
Kachlová kamna HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí v dvouplášťovém...
Kachlová kamna EBOLI prošla omlazovací kúrou. Vyměnili jsme kliku a zlepšili ergonomii otvírání dvířek. I podstavec došel k obměně. Natřeli jsme ho tmavou barvou. Barevná škála...
Detailní popis produktu
Barva: šedá antracitová
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm
Dno topeniště je obložené akumulačními šamotovými cihlami
Litinový rošt na dně topeništi
Vermikulitové obložení bočních stěn topeniště
Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C
Těsnění dvířek ze skelných vláken
Přední klapka pro ovládání přívodu vzduchu
Sekundární vzduchová klapka zvyšuje teplotu spalování, účinnost a zajišťuje oplach skla
Kovové dveřní kliky
Prostor pro skladování dřeva
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Hmotnost: | 77 kg |
| Šířka: | 450 mm |
| Hloubka: | 460 mm |
| Výška: | 950 mm |
| Energetická účinnost: | 83,08 % |
| Rozměry topeniště (Š x H x V): | 340 x 324 x 406 mm |
| Spotřeba paliva (dřevo): | 3,92 kg/hod. |
| Hmotnost: | 85 kg |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Nominální výkon do prostoru: | 12 kW |
| Teplovodní výměník: | ne |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Barva: | šedá antracitová |
| Kachlová: | ne |
Výkonná krbová kamna PRITY s litinovou plotnou.
Sympatický společník do menších prostor. Design krbových kamen Uka jednoduše nestárne. Těleso v nadčasové černé barvě doplňují masivní litinová dvířka. Krbová kamna Uka jsou...
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C.
Jøtul F 500 jsou výkonná kamna na dřevo v klasickém designu s elegantními dvířky a velkým prosklením, které umožňuje fantastický výhled na oheň. Chytrá dvířka pro boční...
Wamsler je tradičním evropským výrobcem kamen a sporáků na pevná paliva. Společnost úspěšně zkombinovala tradiční hodnoty s inovativní nejmodernější technologií a přísnou...
Jøtul F 500 jsou výkonná kamna na dřevo v klasickém designu s elegantními dvířky a velkým prosklením, které umožňuje fantastický výhled na oheň. Chytrá dvířka pro boční...
Krbová kamna VERSO 2
Ocelová krbová kamna Zvezda v retro provedení. Vnitřní litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Jøtul F 205 je spojením skandinávského designu, nejmodernější technologie vytápění a udržitelných materiálů. Tato kompaktní kamna dosahují optimálního spalování i při nízkém...
Rohová krbová kamna. Barva grafitově šedá. Panoramatické sklo. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm
Designová řešení krbových kamen HAAS+SOHN Rukov jsou hřejivým doplňkem moderně zařízených domácností i rekreačních chalup a tradičně pojatých interiérů. Kamna se vyrábí v...
Velká prosklená dvířka topeniště. Externí přívod vzduchu. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Krbová kamna Pinerolo nabízí pod masivním obkladem z přírodního kamene (pískovec Woodstone Prestige, nebo mastek Speckstein), pořádnou dávku moderní techniky. Kamenný obklad má...
Retro vzhled na nožíčkách. Barva černá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | BN Direct Supply Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 13 Todor Radev Penev Str., kv.Pobeda, 9027 Varna, Bulgaria |
| E-mail : | bndirectsupply@gmail.com |
