Krbová kamna VICTORIA Taro 2
Kód: 7094--MAM-503117624-Související produkty
Kachlová kamna HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí...
Kachlová kamna EBOLI prošla omlazovací kúrou. Vyměnili jsme kliku a zlepšili ergonomii otvírání dvířek. I podstavec došel k obměně. Natřeli jsme ho tmavou barvou. Barevná škála...
Kachlová kamna EBOLI prošla omlazovací kúrou. Vyměnili jsme kliku a zlepšili ergonomii otvírání dvířek. I podstavec došel k obměně. Natřeli jsme ho tmavou barvou. Barevná škála...
WAMSLER PRIMO Ceramica kombinuje kvalitní materiály s nejvyspělejšími technologickými postupy. Systém kamen umožňuje dokonalé spalování plynů a prachových částic s minimálním...
Detailní popis produktu


Barva: grafitově šedá
Dvoje dvířka pro přikládaní
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm
Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C
Litinový rošt na dně spalovací komory
Těsnění dvířek ze skelných vláken
Kovové dveřní kliky
Prostor pro skladování dřeva
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Hmotnost: | 112 kg |
| Šířka: | 58 cm |
| Hloubka: | 49 cm |
| Výška: | 98 cm |
| Energetická účinnost: | 76,87 % |
| Předepsaný tah komína: | 12 Pa |
| Spotřeba paliva (dřevo) kg/hod.: | 3,37 kg/hod. |
| Rozměry topeniště (Š x H x V): | 40 x 35 x 46 cm |
| Maximální výkon: | 10 kW |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Hmotnost: | 112 kg |
Krbová kamna Prity s retro vzhledem na nožičkách. Barva černá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými...
Kamna na dřevo PISA RLU svým štíhlým oválným tvarem připomínají věž v Pise a odtud název. Tato elegantní kamna s velkým prosklením ukrývají řadu dalších výhod jako např....
Ekodesign litinová dvířka elegantní červená barva
Designová řešení krbových kamen HAAS+SOHN Rukov jsou hřejivým doplňkem moderně zařízených domácností i rekreačních chalup a tradičně pojatých interiérů. Kamna se vyrábí v...
Krbová kamna Prity K13. Litinový vnitřní rošt. Ocelová kamna, síla plechu 3 mm. Vnitřní obložení šamotové desky.
Žhavé uhlíky vydávají jemné, teplé světlo, které má uklidňující účinky. A přesně takové mají i krbová kamna EMBER. Oválná kamna na dřevo v kovovém matu jsou vybavena samo...
Spojení příjemného s užitečným. Funčkní krbová kamna na dřevo a vařit, když nejde elektřina ani plyn? Ano, s kamny Firepot to lze. Kamna jsou vybavena moderní...
Wamsler je tradičním evropským výrobcem kamen a sporáků na pevná paliva. Společnost úspěšně zkombinovala tradiční hodnoty s inovativní nejmodernější technologií a přísnou...
Uvelebte se na pohovce a užijte si chvilku klidu. Téměř celou přední část krbových kamen JONSBO tvoří prosklená plocha. Extra velkými dvířky můžete přikládat i větší...
Panoramatická krbová kamna. Prosklená dvířka z obou stran (přední i zadní)
Krbová kamna VERSO Rheia P Výkon: 5 kW
Spojení příjemného s užitečným. Funčkní krbová kamna na dřevo a vařit, když nejde elektřina ani plyn? Ano, s kamny Firepot to lze. Kamna jsou vybavena moderní...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | BN Direct Supply Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 13 Todor Radev Penev Str., kv.Pobeda, 9027 Varna, Bulgaria |
| E-mail : | bndirectsupply@gmail.com |
