THORMA BASEL II černá - krbová kamna
Kód: 500.0000000078Související produkty
Kachlová kamna HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí v dvouplášťovém...
Malá, ale šikovná, tak by se dala označit klasická kachlová kamna Treviso Mini. Tradiční "kachláče" nezaberou tolik místa, ale přesto svým výkonem 8,1 kW vytopí až 114 m2....
Detailní popis produktu
| Model: | BASEL II |
| Typové číslo: | F9472320611 |
| Jmenovitý výkon: | 7 kW (kilowat) |
| Rozsah výkonů: | 3,5 až 10 |
| Celkový vytápěný prostor: | 98 až 165 |
| Provedení: jednoplášťové | |
| Barva pláště: | černá |
| Druh povrchu: | lak |
| Rozměr - výška: | 882 mm |
| Rozměr - šířka: | 423 mm |
| Rozměr - hloubka: | mm |
| Průměr hrdla kouřovodu: | 150 mm |
| Umístění kouřovodu: | horní |
| Výška hrdla kouřovodu nad podlahou: 882 mm | |
| Provozní tah komína (Pa): | 12 Pa |
| Typy doporučených paliv: | dřevo, dřevěné brikety, hnědouhelné brikety |
| Spotřeba paliva - drevo: | kh/hod (Kilogram za hodinu) |
| Spotřeba paliva - brikety: | 1,7 kh/hod (Kilogram za hodinu) |
| Délka polen: | 25 cm |
| Maximální obvod polen: | cm |
| Spalování: | dvoustupňové |
| Hoření: | na roštu |
| Účinnost - pro dřevo: | 79,0 % |
| Účinnost - pro brikety: | 77,0 % |
| Materiál roštu: | litina |
| Materiál vyzdívky: | šamot |
| Regulace přívodu vzduchu: | samostaně |
| Přívod vzduchu: | z interiéru |
| Velikost skla šířka: | 300 mm |
| Velikost skla výška: | 300 mm |
| Rozměry přikládacího otvoru - šířka: 306 mm | |
| Rozměry přikládacího otvoru - výška: 261 mm | |
| Přikládací dvířka oddělená od dvířek popelníku: ne | |
| Bezpečná vzdálenost od hořlavých stavebních konstrukcí a nábytku na bocích: 550 mm | |
| Bezpečná vzdálenost od hořlavých stavebních konstrukcí a nábytku před dvířky: 800 mm | |
| Bezpečná vzdálenost od hořlavých stavebních konstrukcí a nábytku za spotřebičem: 550 mm | |
| Minimální přesah nehořlavé podložky pod kamna vpředu: 500 mm | |
| Minimální přesah nehořlavé podložky pod kamna na bocích: 300 mm | |
| Hmotnost topidla bez příslušenství: 57 kg | |
| Záruční doba: | 24 měsíc |
| Doba dodání: | skladem |
| Dodávané příslušenství: | rukavice |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 57 kg |
Krbová Kamna Thorma SKAL II černá - jsou vyrobená z ocelového žáruodolného plechu, zevnitř vyplněná šamotovými tvarovkami.
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Retro vzhled na nožíčkách. Barva černá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo...
Malá, ale šikovná. Tak by se dala popsat jednoduše krbová kamna Foresta. Svou výškou 690 mm nezaberou moc místa. A přesto se do topeniště vejdou polena o velikosti 50 cm. Kamna...
Krbová kamna VERSO litinová dvířka
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C....
Spojení příjemného s užitečným. Funčkní krbová kamna na dřevo a vařit, když nejde elektřina ani plyn? Ano, s kamny Firepot to lze. Kamna jsou vybavena moderní...
Krbová kamna Pinerolo nabízí pod masivním obkladem z přírodního kamene (pískovec Woodstone Prestige, nebo mastek Speckstein), pořádnou dávku moderní techniky. Kamenný obklad má...
Kachlová kamna nemusí být jen klasika do chalupy. I moderní minimalistický interiér se může pyšnit kamny s kachlovým obkladem moderního „střihu“. Šedá metalická kachle dodává...
Barva černá. Prostor pro uskladnění dřeva. Kovové klíčky. Komínová klapka
Pro stavby s malými tepelnými ztrátami mohou mít klasická kamna příliš velkou “sílu”. Krbová kamna Salerno II nabízejí výkon jen 4 kW, který bohatě stačí pro plochy kolem 40 m2....
Krbová kamna VERSO Rheia P Výkon: 5 kW
Spojení příjemného s užitečným. Funčkní krbová kamna na dřevo a vařit, když nejde elektřina ani plyn? Ano, s kamny Firepot to lze. Kamna jsou vybavena moderní...
Rohová krbová kamna. Panoramatické sklo. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami....
Pro všechny, kdo mají doma málo místa. Krbová kamna Nordby zaberou stejný prostor, jako třeba skříňka s televizí. Nemusíte se bát ani jejich zapojení, odstup tělesa od stěny...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | THORMA Výroba s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Šávoľská cesta 1, 986 01 Fiľakovo |
| E-mail : | sales@thorma.sk |
