Štěpkovač Lumag RAMBO V2
Kód: 10594695471--MAM-968321252-Související produkty
Drtič větví, se kterým snadno přeměníte zahradní odpad na materiál vhodný k zamulčování nebo do kompostu. Motor s příkonem 2200 W pohání nožovou hlavici, která snadno a rychle...
Lehký, účinný nožový drtič s tvrzenými dvojitými čepelemi - nejvhodnější pro měkké části rostlin, zelené větve a listovou zeleň
Scheppach GS 55 je praktický pomocník pro drcení zahradního odpadu, jako jsou větve prořezaných stromů nebo živých plotů, náletové dřeviny a podobný dřevní odpad. Rozdrcený...
Výkonný zahradní drtič s nožovou technologií.Mimořádně velká násypka s patentovaným podavačem pro...
Kvalitní elektrický zahradní drtič od renovaného výrobce solo by AL-KO. Odolné kovové tělo a stabilita. Výkonný elektromotor.
Detailní popis produktu
Technická data:
| Motor: | 4-taktní benzínový 2-válec |
| Výkon motoru: | 24,5 kW při 3600 ot./min. |
| Objem motoru: | 999 cm3 |
| Max. vstupní průměr: | 150 mm |
| Počet řeznýc nožů: | 3 |
| Množství oleje: | 2.4 L |
| Startér: | elektrostart a reverzní startování |
| Palivo: | bezolovnatý benzín |
| Objem palivové nádrže: | 10 L |
| Otáčky řezacího válce: | 2000 ot./min. |
| Úroveň hladiny hluku: | 124 dB(A) |
| Rozměry (DxŠxV): | 1900 x 800 x 1500 mm |
| Hmotnost: | cca 370 kg |
| Rozměry drtiče: | 2778/1043/1658 mm |
| Rozměry balení: |
1260/950/1230 mm |
Vlastnosti:
- RAMBO V2 je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu
- Tuto dřevní štěpku lze využít pro topení, k mulčování dřevin a dále i do kompostů
- Díky vysoce výkonnému benzinovému motoru V2 s výkonem 24.5 kW Při 3600 otáčkách /min má drtící jednotka sílu, která drtí větve až do průměru 150 mm
- RAMBO V2 je ideální drtič-štěpkovač do zahrad a pozemků bez elektřiny
- Integrovaný dvounápravový podvozek pro snadnou manipulaci a přepravu
- Vybaven elektrostartem, včetně baterie
- Měřič motohodin
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ DRTIČE |
|---|---|
| EAN: | 4047424009628 |
Tauros WS1200 PRO nabízí ideální kombinaci výkonu, mobility a univerzální kompatibility. Jeden stroj zvládne rychlé a bezpečné zpracování silných větví, snadno se přesouvá v...
Pokud potřebujete drtič často převážet na různá místa nebo pracujete v členitém a kopcovitém terénu, s drtičem GTS 1300 WDG s pásovým pohonem si můžete ušetřit spoustu námahy....
Benzínový štěpkovač LUMAG HC-15PRO je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu.
GTM Professional má ve výrobě a vývoji drtičů dřeva mnohaletou zkušenost a řada GTS patří mezi nejlépe prodávané drtiče na mnoha trzích západní Evropy. Důvodem pro většinu...
GTM Professional vychází svým nejmenším modelem drtiče GTS 600 vstříc náročným privátním uživatelům, kteří potřebují silný a rychlý drtič dřeva zvládající průměr větví až do 5...
Štěpkovač GTM Professional 1300 představuje výkonný a snadno ovladatelný stroj, který si poradí i s náročnou prací. Díky silnému motoru Loncin G420FD o výkonu 15 HP, vybavenému...
WEIBANG WB CH507LC je profesionální drtič dřeva navržený pro efektivní zpracování větví a dalšího dřevního odpadu. Tento robustní stroj pohání výkonný motor LONCIN G200F s...
HC-10 PRO je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu. Tuto dřevní štěpku lze využít pro topení, k mulčování dřevin a dále i do kompostů.
Benzínový zahradní drtič RURIS ST400 je nezbytným nástrojem pro zahradníky, farmáře nebo majitele pozemků, kteří chtějí efektivně nakládat s rostlinným odpadem. Toto zařízení...
Lumag HC-15L je ideální kombinovaný drtič k drcení dřevitého odpadu a listí do průměru 10 mm. Tento dřevní odpad lze využít k mulčování dřevin a do kompostů.
WEIBANG WB CH1013LC-D je výkonný drtič dřeva určený pro profesionální zpracování větví a dalšího dřevního odpadu. Je vybaven spolehlivým motorem LONCIN G420F s výkonem 13 HP,...
Robustní benzínový drtič s velmi výkonným 4-taktním motorem LONCIN o obsahu 420 ccm. Drtič je vybaven velkými transportními koly pro snadnou manipulaci. Součástí standardní...
Drtič zahradního odpadu RURIS ST500 PLUS je ideálním řešením pro efektivní zpracování větví, listí a rostlinného odpadu ve vaší zahradě. Vybaven výkonným 15 HP benzinovým...
Výkonný štěpkovač větví s benzínovým motorem Loncin 410 ccm o výkonu 11 kW. Pohodlná a rychlá výroba palivového dřeva při vstupním průměru až 120 mm. Vybaven podvozkem se 4 koly...
Profesionální drtič zahradního odpadu RURIS STB800 je ideálním řešením pro efektivní zpracování větví, listí a rostlinného odpadu na farmách a větších pozemcích. Vybaven 9 HP...
Produktové video RAMBO 2
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Lumag Germany |
|---|---|
| Adresa : | Rudolf-Diesel-Str. 1a, 84375 Kirchdorf am Inn, Deutschland / Germany |
| E-mail : | info@lumag-maschinen.de |
