Riwall PRO RALT 3040 set - vyžínač s aku motorem 40 V + 2Ah baterie + nabíječka
Kód: AT41B1701036B_SETSouvisející produkty
Strunová sekačka je určena k udržování zahradního trávníku, k úpravě okrajů trávníku a vyžínání...
Elektrický strunový vyžínač Proteco je pomocník, s jehož pomocí docílíte k precizně upravenému trávníku. Motor o výkonu 280 W a průměr strihu 22 cm zajistí efektivní práci na...
Technická specifikace: Pracovní záběr 270 mm, Otáčky naprázdno 10 000 min-1, Jmenovitý příkon 400...
Není potřeba benzín ani baterie. Tichý a bez emisí. Vyvážená lehká konstrukce. Nízká hmotnost a nastavitelná přídavná rukojeť usnadňují manipulaci. S hmotností pouhých 2,35 kg,...
Detailní popis produktu
RALT 3040 set - vyžínač s aku motorem 40 V + 2Ah baterie + nabíječka
- kvalitní a výkonný elektromotor PowerBrush
- nejpohodlnější cesta údržby vaší zahrady - vysoký výkon, snadné startování, tichý chod, žádné emise ani otravný kabel, žádný spotřební materiál (olej, benzín, svíčky, filtry apod.)
- snadné otočení hlavy pro funkci zarovnávání trávníků
- nastavitelný sklon hlavy pro práci pod keři, lavičkou apod.
- integrovaná ochrana proti poškození rostlin při sekání
- automatické odvíjení struny pouze lehkým úderem strunové hlavy o zem
- strunová hlava i struna s nízkou hlučností
- lehká a pevná vodící z hliníkových slitin
- nastavitelná výška rukojeti i délka vodící tyče pro různé výšky postav
- ergonomická protiskluzová rukojeť
- háček na zavěšení popruhu (popruh součást dodávky)
- baterie umístěná vzadu pro skvělé vyvážení stroje
- možno kombinovat s jakoukoliv baterií a nabíječkou Riwall
- 2 roky plná záruka na baterii-v případě problému bude automaticky vyměněna za novou
- stroj bezpečně prošel všemi zkouškami německé prestižní zkušební organizace TÜV
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKUMULÁTOROVÉ VYŽÍNAČE |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.1 kg |
| EAN: | 8595123404924 |
| Typ motoru: | aku 40 V, uhlíkový, PowerBrush |
| Výdrž na jedno nabití: | 25/50/70 min (dle baterie) |
| Záběr struny: | 30 cm |
| Struna: | 2 x 1,5 mm |
| Typ strunové hlavy: | automaticky nastavitelná struna |
| Typ rukojeti: | tvar D, nastavitelná |
| Typ akumulátoru: | lithium-iontový 40 V |
| Otáčky: | 7500 ot/min |
| Hmotnost: | 3.1 kg |
| Rozměry balení: | 1380 x 240 x 190 mm |
Akumulátorový vyžínač RURIS 2024e nabízí optimální výkon, sníženou úroveň vibrací, dostupnost na těžko dostupných místech, spolehlivost, odolnost a zvýšený komfort při...
DPAS-2600 představuje vrchol nejmodernější technologie baterií na trhu a vášeň a odbornost společnosti ECHO v oblasti výroby motorů. Chceme, aby naše bateriové produkty...
Líbivý design a zaručená spolehlivost činí toto nářadí nepostradatelné pro práci na zahradě. Dodávané se Samsung baterií a nabíječkou v ceně.
Tento akumulátorový vyžínač poskytuje perfektní výsledky sečení v osvědčené kvalitě AL-KO. Praktický akumulátorový vyžínač bez emisí a mimořádně tichý plní své povinnosti v...
Tento praktický vyžínač má dostatek síly na sekání i hustého podrostu a jiné vegetace. Díky svému výkonnému a vysoce energeticky úspornému bezkartáčovému motoru je ideální pro...
Akumulátorový vyžínač přesvědčí perfektními výsledky sečení v osvědčené kvalitě AL-KO. Bez výfukových plynů a extrémně tichý, šikovný zahradní vyžínač na baterie odvede svou...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | GARLAND distributor, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic |
| E-mail zástupce v EU : | garland@garland.cz |
