ECHO DSRM-310L - akumulátorový vyžínač
Kód: 000021790200Související produkty
Nabíječka LC-3604 poskytuje efektivní nabíjení 2 Ah nebo 4 Ah baterií Garden+. Nabíječka je vybavena automatickým zastavením nabíjení, odnímatelným kabelem, indikací úrovně...
Výkonný 1 000 W silný motor - velký ergonomicky tvarovaný bezpečnostní spínač pro pohodlnou práci. Zobrazení 360° fotografie produktu >
Elektrický vyžínač s příkonem 550 W. Záběr 30 cm. Hmotnost 2,6 kg. Široké možnosti nastavení. Poloautomatické odvíjení struny.
Není potřeba benzín ani baterie. Tichý a bez emisí. Vyvážená lehká konstrukce. Nízká hmotnost a nastavitelná přídavná rukojeť usnadňují manipulaci. S hmotností pouhých 2,35 kg,...
Strunová sekačka je určena k udržování zahradního trávníku, k úpravě okrajů trávníku a vyžínání...
Detailní popis produktu
Vysekejte těžko dostupná místa s nástrojem, který je ultra lehký, výkonný a snadno se používá. DSRM-310 je součástí série Garden+ a je určen pro domácí uživatele a farmáře. Funkce jsou navrženy tak, aby co nejvíce usnadnily začátek práce, manévrování se sekačkou a dosekávací práce.
Vyžínač trávy DSRM-310 se vyznačuje velkou dvojitou strunou, 30 cm záběrem a motorem s vysokým točivým momentem pro výkonné a přesné vyžínání. Ochrana rostlin je součástí standardní výbavy a snižuje riziko náhodného poškození květin. Variabilní spoušť vám umožní využít energii potřebnou pro danou práci. To zajišťuje optimální řezný výkon a prodlužuje dobu chodu.
Nízká hlučnost, nízké vibrace, žádné emise, snadná obsluha.
Akumulátory Garden+ jsou kompatibilní se všemi akumulátorovými stroji ECHO Garden+, lze tedy 2 Ah a 4 Ah akumulátor mezi jednotlivými stroji vyměňovat.
Při použití 4 Ah akumulátoru je provozní doba až 21 min.
Na celou produktovou řadu strojů Garden+ nabízíme naši 2+1 spotřebitelskou záruku. Každý stroj této řady má standardní záruční dobu 2 roky, a po jeho zaregistrování na www.echobaterrytool.com dostanete další rok záruky navíc.
Záruka na akumulátor 2 roky (bez registrace).
BATERIE ANI NABÍJEČKA NEJSOU SOUČÁSTÍ
| SPECIFIKACE: | |
| Napětí: | 36 V |
| Záběr struny: | 254 a 305 mm |
| Hmotnost vyžínače bez baterie: | 2,4 kg |
| Průměr struny: | 1,6 mm |
| Strunová hlava: | poloautomatický výsuv struny |
| Průměr náhonové trubky: | 25,4 mm |
| Akumulátor: | Li-Ion, 40 V (jmenovitý 36V) |
| Doba nabíjení 4 Ah akumulátoru: | 120 min |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKUMULÁTOROVÉ VYŽÍNAČE |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.4 kg |
Tento praktický vyžínač má dostatek síly na sekání i hustého podrostu a jiné vegetace. Díky svému výkonnému a vysoce energeticky úspornému bezkartáčovému motoru je ideální pro...
Akumulátorový vyžínač RURIS 2024e nabízí optimální výkon, sníženou úroveň vibrací, dostupnost na těžko dostupných místech, spolehlivost, odolnost a zvýšený komfort při...
Tento akumulátorový vyžínač poskytuje perfektní výsledky sečení v osvědčené kvalitě AL-KO. Praktický akumulátorový vyžínač bez emisí a mimořádně tichý plní své povinnosti v...
Líbivý design a zaručená spolehlivost činí toto nářadí nepostradatelné pro práci na zahradě. Dodávané se Samsung baterií a nabíječkou v ceně.
RALT 3040 set - vyžínač s aku motorem 40 V + 2Ah baterie + nabíječka - kvalitní a výkonný elektromotor PowerBrush, nejpohodlnější cesta údržby vaší zahrady - vysoký výkon,...
Akumulátorový vyžínač přesvědčí perfektními výsledky sečení v osvědčené kvalitě AL-KO. Bez výfukových plynů a extrémně tichý, šikovný zahradní vyžínač na baterie odvede svou...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | MOTOR JIKOV GREEN a.s. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Kněžskodvorská 2277/26, 370 04 České Budějovice |
| E-mail zástupce v EU : | objednavky@mjgreen.cz |
