Total TSTLI202521 - AKU křovinořez 20V Li-ion, 2ks 4000mAh baterie, 1ks rychlonabíječky
Kód: TSTLI202521--MAM-1099861753-Související produkty
Elektrický strunový vyžínač Proteco je pomocník, s jehož pomocí docílíte k precizně upravenému trávníku. Motor o výkonu 280 W a průměr strihu 22 cm zajistí efektivní práci na...
Elektrický vyžínač s příkonem 550 W. Záběr 30 cm. Hmotnost 2,6 kg. Široké možnosti nastavení. Poloautomatické odvíjení struny.
Výkonný 1 000 W silný motor - velký ergonomicky tvarovaný bezpečnostní spínač pro pohodlnou práci. Zobrazení 360° fotografie produktu >
Není potřeba benzín ani baterie. Tichý a bez emisí. Vyvážená lehká konstrukce. Nízká hmotnost a nastavitelná přídavná rukojeť usnadňují manipulaci. S hmotností pouhých 2,35 kg,...
Detailní popis produktu
Tato aku strunová sekačka / křovinořez je určena k udržování zahradního trávníku, k úpravě okrajů trávníku a vyžínání trávy v těžko přístupných místech, např. u obrubníků, podél zdí, kolem stromů a keřů apod., které není možné vysekávat pojízdnou sekačkou.
Při použití žacího nože ji lze použít také ke stříhání živého plotu, keřů a křovin v domácích zahradách.
- bezuhlíkový motor
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKUMULÁTOROVÉ VYŽÍNAČE |
|---|---|
| Hmotnost: | 9.8 kg |
| EAN: | 6941639830924 |
| baterie: | 20V Li-ion |
| kapacita baterie: | 4000 mAh |
| nabíjení baterie cca: | 1,5 h |
| otáčky: | 0-5500/min, 0-7500/min. |
| příslušenství: | 2ks 4000 mAh baterie, rychlonabíječka, 1ks struny |
| záběr sekání strunou: | 330 mm |
| značka: | TOTAL |
| doplňující parametr: | dvě otáčkové řady - nízké a vysoké otáčky |
Vysekejte těžko dostupná místa s nástrojem, který je ultra lehký, výkonný a snadno se používá. DSRM-310 je součástí série Garden+ a je určen pro domácí uživatele a farmáře....
Akumulátorový vyžínač RURIS 2024e nabízí optimální výkon, sníženou úroveň vibrací, dostupnost na těžko dostupných místech, spolehlivost, odolnost a zvýšený komfort při...
Model Cramer 82T10 je lehký, ale výkonný profesionální strunový stroj, který nabízí skvělou manévrovatelnost při menších plochách díky ergonomické rukojeti D a variabilní...
Tento akumulátorový vyžínač poskytuje perfektní výsledky sečení v osvědčené kvalitě AL-KO. Praktický akumulátorový vyžínač bez emisí a mimořádně tichý plní své povinnosti v...
Strunová sekačka 82V 1,5kW Model 82T15 je lehký, ale výkonný profesionální strunový stroj, který nabízí skvělou manévrovatelnost při menších plochách díky ergonomické rukojeti D...
DPAS-2600 představuje vrchol nejmodernější technologie baterií na trhu a vášeň a odbornost společnosti ECHO v oblasti výroby motorů. Chceme, aby naše bateriové produkty...
Akumulátorový vyžínač přesvědčí perfektními výsledky sečení v osvědčené kvalitě AL-KO. Bez výfukových plynů a extrémně tichý, šikovný zahradní vyžínač na baterie odvede svou...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | Madal Bal a. s. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Bartošova 40, 760 01 Zlín |
| E-mail zástupce v EU : | info@madalbal.cz |
