Riwall PRO RELT 3525 - vyžínač s elektrickým motorem 350 W
Kód: ET41A2001050BSouvisející produkty
Kolový křovinořez je ideální pomocník při sečení větších ploch s výškou porostu až do 100 cm. Slouží pro udržování zanedbaných travních ploch a nebo pro rychlé nasečení pícnin...
Tato strunová sekačka na trávu je zahradní stroj často používaný pro zahradnické práce. Strunová sekačka je poháněná motorem o objemu 196 ccm je výkonná jednotka, kterou lze...
Elegantní vzhled, lehká konstrukce... Zobrazení 360° fotografie produktu >
Benzínová strunová sekačka AMA DCN 565
Lehký vyžínač s odlehčeným startem a snadným ovládáním. Díky nízké hmotnosti určen primárně pro členité plochy a pro dožínání méně přístupných ploch. Určen pouze pro použití...
Detailní popis produktu
RELT 3525 - vyžínač s elektrickým motorem 350 W
- lehký a výkonný motor 350 W
- skvělý pro dokončovací práce po sekání – dosekávání kolem obrubníků, zídek, bazénů, keřů a dalších menších ploch
- ergonomické držadlo s protiskluzovou vrstvou Soft Grip
- výškově nastavitelná přední rukojeť
- teleskopické nastavení délky vodící tyče pro různé výšky postav
- velký bezpečnostní spínač s malým odporem výrazně oddaluje únavu v rukou při déle trvající práci
- strunová hlava s automatickým nastavením délky struny pouhým úhozem o zem
- úchyt kabelu zamezující jeho poškození
- lehký a obratný stroj vhodný i pro ženy
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ELEKTRICKÉ VYŽÍNAČE |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.25 kg |
| EAN: | 8591018206512 |
| Typ motoru: | 230 V, 50 Hz |
| Výkon: | 350 W |
| Otáčky: | 11000 ot/min |
| Záběr struny: | 25 cm |
| Struna: | 2x 1,2 mm |
| Typ strunové hlavy: | Tipp-Automatik |
| Typ rukojeti: | T, pevná |
| Hmotnost: | 2.3 kg |
Technická specifikace: Pracovní záběr 270 mm, Otáčky naprázdno 10 000 min-1, Jmenovitý příkon 400...
Elektrický strunový vyžínač Proteco je pomocník, s jehož pomocí docílíte k precizně upravenému trávníku. Motor o výkonu 280 W a průměr strihu 22 cm zajistí efektivní práci na...
Není potřeba benzín ani baterie. Tichý a bez emisí. Vyvážená lehká konstrukce. Nízká hmotnost a nastavitelná přídavná rukojeť usnadňují manipulaci. S hmotností pouhých 2,35 kg,...
Strunová sekačka je určena k udržování zahradního trávníku, k úpravě okrajů trávníku a vyžínání...
Elektrický vyžínač s příkonem 550 W. Záběr 30 cm. Hmotnost 2,6 kg. Široké možnosti nastavení. Poloautomatické odvíjení struny.
Výkonný 1 000 W silný motor - velký ergonomicky tvarovaný bezpečnostní spínač pro pohodlnou práci. Zobrazení 360° fotografie produktu >
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | GARLAND distributor, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic |
| E-mail zástupce v EU : | garland@garland.cz |
