AKU strunová sekačka AL-KO Energy Flex GT 4030
Kód: 113608--MAM-409185285-Související produkty
Není potřeba benzín ani baterie. Tichý a bez emisí. Vyvážená lehká konstrukce. Nízká hmotnost a nastavitelná přídavná rukojeť usnadňují manipulaci. S hmotností pouhých 2,35 kg,...
Strunová sekačka je určena k udržování zahradního trávníku, k úpravě okrajů trávníku a vyžínání...
Výkonný 1 000 W silný motor - velký ergonomicky tvarovaný bezpečnostní spínač pro pohodlnou práci. Zobrazení 360° fotografie produktu >
Technická specifikace: Pracovní záběr 270 mm, Otáčky naprázdno 10 000 min-1, Jmenovitý příkon 400...
Elektrický vyžínač s příkonem 550 W. Záběr 30 cm. Hmotnost 2,6 kg. Široké možnosti nastavení. Poloautomatické odvíjení struny.
Detailní popis produktu
Ohleduplný nástroj jak pro obsluhu, tak i pro přírodu: tichý a bez emisí, to jsou strunové akumulátorové sekačky AL-KO.
Akumulátorová strunová sekačka AL-KO GT 4030 Li 36V – precizní péče o vaší zahradu
Strunová sekačka AL-KO GT 4030 Li z řady výrobků 36 V s perfektními výsledky sečení v osvědčené AL-KO kvalitě. Bez výfukových zplodin a bez hluku odvede tato obratná strunová aku-sekačka svojí práci v každé zahradě. Nízká hmotnost spolu s nastavitelnou rukojetí a strunovou hlavou usnadní precizní posečení v každé poloze a ve všech rozích Vaší zahrady.
Technické detaily AL-KO GT 4030 Li 36V
- Výkonný 40 V akumulátor s provozní dobou 60-80 minut a šířkou záběru 30 cm se postarají o efektivní obsekání i větších travnatých ploch. Akumulátor Li-Ion s vysokou životností je nabitý za 90-120 minut
- Flexibilní, o 180 stupňů výklopná strunová hlava umožňuje precizní obsekání trávy i na obtížně přístupných místech, okolo stromů a zdí. Díky pohodlnému systému Tipp-Automatik nastavíte optimální délku struny jednoduše poklepem o zem
- Teleskopická rukojeť potom zajistí pohodlnou práci pro jakoukoliv výšku postavy
- Akumulátor a nabíječka není součástí balení
Jeden akumulátor – mnoho pomocníků pro Vaší zahradu: GT 4030 je součástí Vaší rodiny 36 V. Pokud již přístroj řady 36 V vlastníte, jednoduše vložíte Váš akumulátor do sekačky GT 4030. Pokud se jedná o Váš první přístroj z řady 36 V, doporučujeme dokoupit akumulátor a nabíječku, které nejsou součástí balení.
Poznámka k uváděným plochám k sečení a době provozu na baterii: Údaje jsou pouze orientační a závisí na mnoha faktorech (výška a hustota trávy, vlhkost, teplota, sklon terénu atd.).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKUMULÁTOROVÉ VYŽÍNAČE |
|---|---|
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 4003718058437 |
| Šířka sečení: | 30 cm |
| Akumulátorová řada: | ENERGY FLEX |
| Výkon: | LI-ion 36 V (40 V max.) |
| Žací struna: | nylonová struna, průměr 1,65 mm |
| Seřízení struny: | poloautomatické |
| Násada: | hliníková, teleskopická |
| Úhlově přestavitelná rukojeť: | ano |
| Výškově přestavitelná rukojeť: | ano |
| Nastavitelná řezací hlava: | ano |
Líbivý design a zaručená spolehlivost činí toto nářadí nepostradatelné pro práci na zahradě. Dodávané se Samsung baterií a nabíječkou v ceně.
Tato aku strunová sekačka / křovinořez je určena k udržování zahradního trávníku, k úpravě okrajů trávníku a...
Strunová sekačka 82V 1,5kW Model 82T15 je lehký, ale výkonný profesionální strunový stroj, který nabízí skvělou manévrovatelnost při menších plochách díky ergonomické rukojeti D...
Akumulátorový vyžínač RURIS 2024e nabízí optimální výkon, sníženou úroveň vibrací, dostupnost na těžko dostupných místech, spolehlivost, odolnost a zvýšený komfort při...
Velmi tichá strunová aku sekačka je určena k udržování zahradního trávníku, k úpravě okrajů...
DPAS-2600 představuje vrchol nejmodernější technologie baterií na trhu a vášeň a odbornost společnosti ECHO v oblasti výroby motorů. Chceme, aby naše bateriové produkty...
RALT 3040 set - vyžínač s aku motorem 40 V + 2Ah baterie + nabíječka - kvalitní a výkonný elektromotor PowerBrush, nejpohodlnější cesta údržby vaší zahrady - vysoký výkon,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AL-KO Geräte GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Ichenhauser Str. 14, 89359 Kötz, Germany |
| E-mail : | info@al-ko.com |
