POWDPG75421 - AKU strunová sekačka 20V LI-ION plus nabíječka plus baterie 20V 2,0 Ah
Kód: POWDPG75421--MAM-965155539-Související produkty
Elektrický strunový vyžínač Proteco je pomocník, s jehož pomocí docílíte k precizně upravenému trávníku. Motor o výkonu 280 W a průměr strihu 22 cm zajistí efektivní práci na...
Elektrický vyžínač s příkonem 550 W. Záběr 30 cm. Hmotnost 2,6 kg. Široké možnosti nastavení. Poloautomatické odvíjení struny.
Není potřeba benzín ani baterie. Tichý a bez emisí. Vyvážená lehká konstrukce. Nízká hmotnost a nastavitelná přídavná rukojeť usnadňují manipulaci. S hmotností pouhých 2,35 kg,...
Technická specifikace: Pracovní záběr 270 mm, Otáčky naprázdno 10 000 min-1, Jmenovitý příkon 400...
Strunová sekačka je určena k udržování zahradního trávníku, k úpravě okrajů trávníku a vyžínání...
Detailní popis produktu
Tato AKU strunová sekačka na trávu 20 V POWDPG75421 od PowerPlus je ideální pro udržování úhledných okrajů trávníku nebo pro sekání travnatých ploch, na které běžná sekačka nedosáhne.
Přiložená 20 V baterie je vhodná pro všechna 20 V Dual Power nářadí. Baterie má kapacitu 2000 mAh. Nabíječka je kompatibilní s 20V i 40V (2x20V) bateriemi Dual Power.
Díky kompaktnímu tvaru ji můžete použít na místech, kam se vaše sekačka nedostane. Není třeba vytahovat velkou sekačku na trávu, když vše, co potřebujete, je rychle posekat trávu pod zahradními lavičkami. Se svou šířkou záběru 260 mm je tato sekačka ideální pro malé zahrady. Nejen, že jej můžete použít k údržbě okrajů trávníku, můžete také snadno obejít překážky, jako jsou stromy nebo ploty.
Tento vyžínač lze navíc použít k údržbě menších trávníků v městských zahradách.
Tato strunová sekačka na trávu váží pouhých 1,7 kg a je skutečně lehká, takže se s ní snadno manévruje a ovládá. Nabízí optimální uživatelský komfort i při delší práci.
Hlavu této strunové sekačky lze naklonit až o 90st, což vám umožňuje stříhat také svisle, abyste zastřihli například stranu živého plotu, kde taky pomůže hranové vodicí kolečko.
Stroj je dodáván s 20V baterií 2.000 mAh a nabíječkou.
Použít můžete baterie ze série DUAL POWER o napětí 20V a také i baterie o napětí 40V. Použití 40V baterie zajišťuje ještě delší dobu chodu stroje ve srovnání s 20V verzí.
Obsah balení:
- 1x Aku strunová sekačka
- 1x akumulátor 20V 2.000 mAh Li-Ion
- 1x nabíječka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKUMULÁTOROVÉ VYŽÍNAČE |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.7 kg |
| Napětí: | 20 V |
| Kapacita akumulátoru: | 2.000 mAh Li-Ion |
| Otáčky naprázdno: | 9.000 min-1 |
| Pracovní záběr struny: | 260 mm |
| Průměr struny: | 1,6 mm |
| Hmotnost: | 1,7 kg |
Akumulátorový vyžínač přesvědčí perfektními výsledky sečení v osvědčené kvalitě AL-KO. Bez výfukových plynů a extrémně tichý, šikovný zahradní vyžínač na baterie odvede svou...
Líbivý design a zaručená spolehlivost činí toto nářadí nepostradatelné pro práci na zahradě. Dodávané se Samsung baterií a nabíječkou v ceně.
DPAS-2600 představuje vrchol nejmodernější technologie baterií na trhu a vášeň a odbornost společnosti ECHO v oblasti výroby motorů. Chceme, aby naše bateriové produkty...
Tento praktický vyžínač má dostatek síly na sekání i hustého podrostu a jiné vegetace. Díky svému výkonnému a vysoce energeticky úspornému bezkartáčovému motoru je ideální pro...
Model Cramer 82T10 je lehký, ale výkonný profesionální strunový stroj, který nabízí skvělou manévrovatelnost při menších plochách díky ergonomické rukojeti D a variabilní...
Vysekejte těžko dostupná místa s nástrojem, který je ultra lehký, výkonný a snadno se používá. DSRM-310 je součástí série Garden+ a je určen pro domácí uživatele a farmáře....
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | LASER CUT s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | 4. května 2186, 755 01 Vsetín |
| E-mail zástupce v EU : | info@laser-cut.cz |
