Krbová kamna VICTORIA Taro
Kód: 7093--MAM-503117623-Související produkty
Kachlová kamna HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí v dvouplášťovém...
Kachlová kamna HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí v dvouplášťovém...
Detailní popis produktu


Barva: grafitově šedá
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm
Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C
Litinový rošt na dně spalovací komory
Těsnění dvířek ze skelných vláken
Kovové dveřní kliky
Prostor pro skladování dřeva
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Hmotnost: | 110 kg |
| Šířka: | 58 cm |
| Hloubka: | 49 cm |
| Výška: | 98 cm |
| Energetická účinnost: | 76,87 % |
| Předepsaný tah komína: | 12 Pa |
| Spotřeba paliva (dřevo) kg/hod.: | 3,37 kg/hod. |
| Rozměry topeniště (Š x H x V): | 40 x 35 x 46 cm |
| Maximální výkon: | 10 kW |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Hmotnost: | 110 kg |
Krbová kamna VERSO Rheia L
Krbová kamna Prity K12. Vnitřní obložení šamotové desky. Vnitřní litinový rošt. Regulovatelný přívod primárního vzduchu. Materiál 3 mm plech.
Pro všechny, kdo mají doma málo místa. Krbová kamna Nordby zaberou stejný prostor, jako třeba skříňka s televizí. Nemusíte se bát ani jejich zapojení, odstup tělesa od stěny...
Prima společník nejen do nepohody. Taková jsou krbová kamna na dřevo VENTO. Menší kamna s bočními kachlemi s dekorem dřeva, která se hodí do nízkoenergetického bydlení. Přesto...
Epic značí něco vznešeného a ohromujícího. A přesně taková jsou kamna na dřevo EPIC. Štíhlý elipsový tvar nabízí 4 varianty obložení – boky v barvě bílé White, Titan, z...
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C....
Pro stavby s malými tepelnými ztrátami mohou mít klasická kamna příliš velkou “sílu”. Krbová kamna Salerno II nabízejí výkon jen 4 kW, který bohatě stačí pro plochy kolem 40 m2....
Černá bude vždycky v módě, na to sází také krbová kamna Levanger. Kvalitní litinová dvířka dávají tušit, že tahle kamna budou sloužit dlouhé roky. Pod nimi najdete prostorný,...
Elegantní společník, na kterého jste čekali. Nepřehlédnutelný elegán z plechu a kombinace bočního obkladu kamene – ať už si vyberete šedý Kunststein Grau nebo Denim Blue....
Menší krbová kamna, která svým kulatým tvarem klobouku připomínají dřívější oblíbené modely. To jsou kamna VISTA. Boční strany kamen mají obklad v dekoru dřeva a pod topeništěm,...
Designová krbová kamna v barvě slonová kost. Barva slonová kost, grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená...
Wamsler je tradičním evropským výrobcem kamen a sporáků na pevná paliva. Společnost úspěšně zkombinovala tradiční hodnoty s inovativní nejmodernější technologií a přísnou...
Moderní kamna v elegantním designu. Praktický prostor pro ukládání dřeva.
Kamna nemusí být jenom černá. Důkazem jsou krbová kamna Livorno z řady Home. Díky světlému designu jsou vhodná i do menších místností, které opticky rozjasní. Jedinečná...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | BN Direct Supply Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 13 Todor Radev Penev Str., kv.Pobeda, 9027 Varna, Bulgaria |
| E-mail : | bndirectsupply@gmail.com |
