Krbová kamna VERSO Ina
Kód: 7121--MAM-560002049-Související produkty
WAMSLER PRIMO Ceramica kombinuje kvalitní materiály s nejvyspělejšími technologickými postupy. Systém kamen umožňuje dokonalé spalování plynů a prachových částic s minimálním...
Detailní popis produktu
Krbová kamna v moderním designu se snížením výkonem, vhodná pro nízkoenergetické domy.
Prostor pro uskladnění dřeva
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Hmotnost: | 79 kg |
| Šířka: | 40 cm |
| Hloubka: | 47 cm |
| Výška: | 97 cm |
| Energetická účinnost: | 80% |
| Rozměry topeniště (Š x H x V): | 31 x 46 x 49 cm |
| Rozměry přikládacího otvoru (Š x V): | 40 x 49 cm |
| Nominální výkon do prostoru: | 8 kW |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Vytápěcí schopnost: | 100 - 120 m3 |
| Hmotnost: | 79 kg |
Rohová krbová kamna. Panoramatické sklo. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami....
krbová kamna
krbová kamna
krbová kamna
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo dvířek, odolné...
Velká prosklená dvířka topeniště. Externí přívod vzduchu. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Ocelová krbová kamna Zvezda s litinovým roštem. Obložení topeniště: šamotové cihly.
krbová kamna
Krbová kamna VERSO Rheia P Výkon: 5 kW
Krbová kamna VERSO Ina L výkon: 8 kW
Krbová kamna VERSO litinová dvířka
Krbová kamna VERSO 2
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Verso |
|---|---|
| Adresa : | 4a Ivan Momchilov str., 5100 Gorna Oryahovitsa |
| E-mail : | marketing@verso-bg.com |
