Krbová kamna VICTORIA Vanessa Lux, červená
Kód: 7157--MAM-670871292-Související produkty
Krasná kachlová kamna v minimalistickém designu od osvědčeného českého výrobce HAAS+SOHN. Kamna jsou vybavena všemi moderními dostupnými prvky a snesou ta nejpřísnější měřítka...
Kachlová kamna HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí v dvouplášťovém...
Kachlová kamna EBOLI prošla omlazovací kúrou. Vyměnili jsme kliku a zlepšili ergonomii otvírání dvířek. I podstavec došel k obměně. Natřeli jsme ho tmavou barvou. Barevná škála...
Detailní popis produktu
Červená krbová kamna
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm
Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C
Litinový rošt na dně spalovací komory
Těsnění dvířek ze skelných vláken
Přední klapka pro ovládání přívodu vzduchu
Sekundární vzduchová klapka zvyšuje teplotu spalování, účinnost a zajišťuje oplach skla
Kovové dveřní kliky
Prostor pro skladování dřeva
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Hmotnost: | 77 kg |
| Šířka: | 450 mm |
| Hloubka: | 460 mm |
| Výška: | 950 mm |
| Hmotnost: | 77 kg |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Energetická účinnost: | 83,08 % |
| Rozměry topeniště (Š x H x V): | 340 x 324 x 406 mm |
| Spotřeba paliva (dřevo): | 3,92 kg/hod. |
| Nominální výkon do prostoru: | 12 kW |
| Teplovodní výměník: | ne |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Barva: | červená |
| Kachlová: | ne |
Velká prosklená dvířka topeniště. Externí přívod vzduchu. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Pro všechny, kdo mají doma málo místa. Krbová kamna Nordby zaberou stejný prostor, jako třeba skříňka s televizí. Nemusíte se bát ani jejich zapojení, odstup tělesa od stěny...
Žhavé uhlíky vydávají jemné, teplé světlo, které má uklidňující účinky. A přesně takové mají i krbová kamna EMBER. Oválná kamna na dřevo v kovovém matu jsou vybavena samo...
Kamna Fenix přinášejí do vašeho domova nejen teplo, ale i styl. Díky modernímu designu s černým plechovým obkladem a trojitým prosklením se stanou středobodem každého interiéru.
Do rohu i bez rohů. Kamna nemusí být jen hranatá, půdorys některých doslova opíšete kružnicí. Díky jejich tvaru můžete krbová kamna Ovalis bez problémů postavit do rohu. Na...
Krbová kamna VERSO litinová dvířka
Krbová kamna Madeira vám pomohou využít prostor na maximum. Svým oválným tvarem se hodí i pro umístění do rohu. Připojení ke komínu vám usnadní možnost vybrat si vrchní nebo...
Wamsler je tradičním evropským výrobcem kamen a sporáků na pevná paliva. Společnost úspěšně zkombinovala tradiční hodnoty s inovativní nejmodernější technologií a přísnou...
Pro všechny, kdo mají doma málo místa. Krbová kamna Nordby zaberou stejný prostor, jako třeba skříňka s televizí. Nemusíte se bát ani jejich zapojení, odstup tělesa od stěny...
Jøtul F 200 vychází z nadčasového designu nejprodávanějších kamen Jøtulu, 160 let zkušeností a moderního přístupu k vytápění. Sklo dvířek zdobí gotické příčky. Obsluha i údržba...
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Krbová kamna VERSO 2
Kamna dílenská - chalupářská Wamsler Colorado jsou určena k instalaci pro obývací prostory chalup a zahradních domků...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | BN Direct Supply Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 13 Todor Radev Penev Str., kv.Pobeda, 9027 Varna, Bulgaria |
| E-mail : | bndirectsupply@gmail.com |
