Kratki KOZA K 9 - litinová krbová kamna
Kód: 375979Související produkty
Kachlová kamna EBOLI prošla omlazovací kúrou. Vyměnili jsme kliku a zlepšili ergonomii otvírání dvířek. I podstavec došel k obměně. Natřeli jsme ho tmavou barvou. Barevná škála...
Když se spojí příjemné s užitečným, radost se násobí. Kombinace velkého prosklení a nízkého výkonu, navíc v pěkném kachlovém oděvu, určitě potěší milovníky pohledu do plamenů s...
Detailní popis produktu
| Parametry: | |
| Jmenovitý výkon: | 10 kW |
| Rozsah topného výkonu: | 7 - 13 kW |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní + zadní |
| Palivo: | dřevo,hnědouhelné brikety |
| Účinnost: | 75.0 %, délka polen 35 cm |
| Výhřevnost: | 70 - 130 m2 |
| Rozměry v/š/h: | 660 / 766 / 546 mm |
| Hmotnost: | 160 kg |
|
JELIKOŽ LZE V TĚCHTO KAMNECH TOPIT I UHLÍM,JE MOŽNO DOKOUPIT JAKO PŘÍSLUŠENSTVÍ ROŠT NA UHLÍ ZA CENU 1 239,-Kč. |
|
| (v případě zájmu nutno připsat do poznámek u obj.formuláře) | |
Výhody:
1. kamna jsou vyrobena z šedé litiny třídy 200, minimální tloušťka stěny 8 mm
2. deflektor, který rozšiřuje dráhu výfukových plynů
3. žáruvzdorné sklo odolávající teplotám až do 800 ° C
4. Nastavitelné proudění vzduchu u popelníku
5. možnost nasazení kouřovodu na zadní nebo horní části kamen
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 160 kg |
Kamna KOZA K7 jsou vyrobena z kvalitní litiny a zaujmou líbivým designem a jednoduchou obsluhou.Přívod vzduchu nad sklem (tzv. oplach skla) zajistí jeho čistotu.Komfort navyšuje...
Kamna KOZA K6 jsou vyrobena z kvalitní litiny a zaujmou líbivým designem a jednoduchou obsluhou.Přívod vzduchu nad sklem (tzv. oplach skla) zajistí jeho čistotu.Komfort navyšuje...
Designově jednoduchá plechová kamínka, která však splní vaše nároky. Velké prosklení umožňuje pohled do ohně, kde se do topeniště vejdou polena o velikosti 33 cm.
Krbová kamna VERSO Kara
Retro vzhled na nožíčkách. Barva černá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo...
Krbová kamna VERSO 3
Krbová kamna v moderním designu se snížením výkonem, vhodná pro nízkoenergetické domy. Dvířka jsou opatřena žáruvzdorným sklem. Masivní kovová klika u přikládacích dvířek...
Ocelová krbová kamna Zvezda v retro provedení. Vnitřní litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Krbová kamna SVT-Wamsler KAMINO 8 nostalgia mají jmenovitý výkon 8 kW, maximální výkon 10 kW. Kamna jsou schopna vytopit prostor o objemu 160 až 200 m3, při spotřebě paliva 2 až...
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Epic značí něco vznešeného a ohromujícího. A přesně taková jsou kamna na dřevo EPIC. Štíhlý elipsový tvar nabízí 4 varianty obložení – boky v barvě bílé White, Titan, z...
Klasická černá barva a stylové nožičky připomínají stará litinová kamna, která si možná pamatujete z prázdnin u dědečka. Krbová kamna Arktic 12 s plotýnkou skvěle doplní třeba...
Epic značí něco vznešeného a ohromujícího. A přesně taková jsou kamna na dřevo EPIC. Štíhlý elipsový tvar nabízí 4 varianty obložení – boky v barvě bílé White, Titan, z...
Krbová kamna VERSO litinová dvířka
Krbová kamna KOZA K 9
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Kratki.pl Marek Bal |
|---|---|
| Adresa : | ul. Witolda Gombrowicza 4, Wsola, 26 - 660 Jedlińsk, Polsko |
| E-mail : | export@kratki.com |
