Krbová kamna TIM SISTEM LEDERATA - béžová
Kód: 8606029290310Související produkty
Krasná kachlová kamna v minimalistickém designu od osvědčeného českého výrobce HAAS+SOHN. Kamna jsou vybavena všemi moderními dostupnými prvky a snesou ta nejpřísnější měřítka...
Moderní spalovací komoře, s Terciálním spalováním dávají kachlová kamna Manta tradiční obal. Ke dvířkům v nadčasové černé můžete zvolit kachle v hnědé nebo zelené barvě. Sáhnout...
Detailní popis produktu
| Parametry: | |
| Jmenovitý výkon: | 8,1 kW |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Palivo: | dřevo, dřevené brikety |
| Rozměry výrobku (v/š/h): | 950 x 490 x 560 mm |
| Rozměry topeniště (v/š/h): | 250 x 250 x 370 mm |
| Vyhřívaný prostor: | 120 m3 |
| Hmotnost: | 102 kg |
Krbová kamna LEDERATA jsou originální výrobek s moderním designem, který vynikne v každém interiéru. Kamna jsou vyrobena z ocelového plechu válcovaného za studena, horní plotna, kryt přívodu vzduchu, dvířka topeniště, rošt a zadní deska topeniště jsou litinové, boční stěny jsou obloženy keramikou.Topeniště je obloženo šamotovou vyzdívkou,rošt topeniště je pohyblivý. Dvířka jsou vybavena ohnivzdorným sklem Robax - Schott. Kamna LEDERATA vynikají snadnou regulací přívodu vzduchu a jsou vybavena systémem sekundárního spalování.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Hmotnost: | 102 kg |
| EAN: | 8606029290310 |
Krbová kamna LEDERATA jsou originální výrobek s moderním designem, který vynikne v každém interiéru...
Kamna mají litinové dveře, litinovou horní desku a litinové hrdlo odkouření. Regulace primárního spalování je umístěna na spodní straně dvířek.
Kamna mají litinové dveře, litinovou horní desku a litinové hrdlo odkouření. Regulace primárního spalování je umístěna na spodní straně dvířek.
Krbová kamna VERSO Ina L výkon: 8 kW
Do rohu i bez rohů. Kamna nemusí být jen hranatá, půdorys některých doslova opíšete kružnicí. Díky jejich tvaru můžete krbová kamna Ovalis bez problémů postavit do rohu. Na...
Retro vzhled na nožíčkách. Barva černá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo...
Epic značí něco vznešeného a ohromujícího. A přesně taková jsou kamna na dřevo EPIC. Štíhlý elipsový tvar nabízí 4 varianty obložení – boky v barvě bílé White, Titan, z...
Uvelebte se na pohovce a užijte si chvilku klidu. Téměř celou přední část krbových kamen JONSBO tvoří prosklená plocha. Extra velkými dvířky můžete přikládat i větší...
Kamna nemusí být jen hranatá, půdorys některých doslova opíšete kružnicí. Díky jejich tvaru můžete krbová kamna Antic bez problémů postavit do rohu. Připojení kouřovodu je...
Klasická černá barva a stylové nožičky připomínají stará litinová kamna, která si možná pamatujete z prázdnin u dědečka. Krbová kamna Arktic 12 s plotýnkou skvěle doplní třeba...
Pro stavby s malými tepelnými ztrátami mohou mít klasická kamna příliš velkou “sílu”. Krbová kamna Salerno II nabízejí výkon jen 4 kW, který bohatě stačí pro plochy kolem 40 m2....
Retro vzhled na nožíčkách. Barva černá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo...
Kamna nemusí být jenom černá. Důkazem jsou krbová kamna Livorno z řady Home. Díky světlému designu jsou vhodná i do menších místností, které opticky rozjasní. Jedinečná...
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | TIM SISTEM d.o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Prva industrijska br. 9, 22330 Nova Pazova, Serbia |
| E-mail : | sales@timsistem.rs |
