Krbová kamna TIM SISTEM LEDERATA - šedá
Kód: 8606029290334Související produkty
Kachlová kamna EBOLI prošla omlazovací kúrou. Vyměnili jsme kliku a zlepšili ergonomii otvírání dvířek. I podstavec došel k obměně. Natřeli jsme ho tmavou barvou. Barevná škála...
Detailní popis produktu
| Parametry: | |
| Jmenovitý výkon: | 8,1 kW |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Palivo: | dřevo, dřevené brikety |
| Rozměry výrobku (v/š/h): | 950 x 490 x 560 mm |
| Rozměry topeniště (v/š/h): | 250 x 250 x 370 mm |
| Vyhřívaný prostor: | 120 m3 |
| Hmotnost: | 102 kg |
Krbová kamna LEDERATA jsou originální výrobek s moderním designem, který vynikne v každém interiéru. Kamna jsou vyrobena z ocelového plechu válcovaného za studena, horní plotna, kryt přívodu vzduchu, dvířka topeniště, rošt a zadní deska topeniště jsou litinové, boční stěny jsou obloženy keramikou.Topeniště je obloženo šamotovou vyzdívkou,rošt topeniště je pohyblivý. Dvířka jsou vybavena ohnivzdorným sklem Robax - Schott. Kamna LEDERATA vynikají snadnou regulací přívodu vzduchu a jsou vybavena systémem sekundárního spalování.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Hmotnost: | 102 kg |
| EAN: | 8606029290334 |
Krbová kamna LEDERATA jsou originální výrobek s moderním designem, který vynikne v každém interiéru...
Kamna mají litinové dveře, litinovou horní desku a litinové hrdlo odkouření. Regulace primárního spalování je umístěna na spodní straně dvířek.
Kamna mají litinové dveře, litinovou horní desku a litinové hrdlo odkouření. Regulace primárního spalování je umístěna na spodní straně dvířek.
Velká prosklená dvířka topeniště. Externí přívod vzduchu. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Krbová kamna Madeira vám pomohou využít prostor na maximum. Svým oválným tvarem se hodí i pro umístění do rohu. Připojení ke komínu vám usnadní možnost vybrat si vrchní nebo...
Moderní kamna v elegantním designu. Praktický prostor pro ukládání dřeva.
Uvelebte se na pohovce a užijte si chvilku klidu. Téměř celou přední část krbových kamen JONSBO tvoří prosklená plocha. Extra velkými dvířky můžete přikládat i větší polena....
Barva černá. Prostor pro uskladnění dřeva. Kovové klíčky. Komínová klapka
Kamna a sporáky MBS na tuhá paliva jsou určena k vytápění, vaření, pečení. Jsou konstruována na spalování palivového dřeva a hnědouhelných briket. Jednoduchý a vkusný design...
Uvelebte se na pohovce a užijte si chvilku klidu. Téměř celou přední část krbových kamen JONSBO tvoří prosklená plocha. Extra velkými dvířky můžete přikládat i větší...
Krbová kamna VERSO litinová dvířka
Krbová kamna VERSO Theia, černá
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | TIM SISTEM d.o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Prva industrijska br. 9, 22330 Nova Pazova, Serbia |
| E-mail : | sales@timsistem.rs |
