Krbová kamna ZVEZDA 4B
Kód: 280--MAM-166052995-Související produkty
WAMSLER PRIMO Ceramica kombinuje kvalitní materiály s nejvyspělejšími technologickými postupy. Systém kamen umožňuje dokonalé spalování plynů a prachových částic s minimálním...
Detailní popis produktu
Barva: černá
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm
Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Litinový rošt na dně spalovací komory
Kovové dveřní kliky
Prostor pro uskladnění dřeva
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Hmotnost: | 73 kg |
| Nominální výkon do prostoru: | 7 kW |
| Šířka: | 48 cm |
| Hloubka: | 42 cm |
| Výška: | 91 cm |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Hmotnost: | 73 kg |
Ekodesign litinová dvířka elegantní červená barva
Malá praktická krbová kamna v černé barvě. Kovové dveřní kliky. Komínová klapka. Prostor pro uskladnění dřeva
Krbová kamna VERSO 2
Krbová kamna VERSO Theia, černá
Jøtul F 500 jsou výkonná kamna na dřevo v klasickém designu s elegantními dvířky a velkým prosklením, které umožňuje fantastický výhled na oheň. Chytrá dvířka pro boční...
Panoramatická krbová kamna VICTORIA Modena Vision
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo dvířek, odolné...
Panoramatická krbová kamna. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C. Litinový rošt na dně spalovací komory....
Krbová kamna VERSO litinová dvířka
Ocelová krbová kamna Zvezda v retro provedení. Vnitřní litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Designová krbová kamna v barvě slonová kost. Barva slonová kost, grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená...
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C....
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ZVEZDA |
|---|---|
| Adresa : | Lukovit, Bulgaria |
| E-mail : | office@zvezda-bg.com |
