Krbová kamna TIM SISTEM LEDERATA PLUS - červená
Kód: 8606029292536Související produkty
Naše krbová stavebnice Dachstein s krbovou vložkou Malvik IV zaujme čistým, jednoduchým designem. Štíhlé provedení je vhodné i do menších interiérů. Je jen na vás, jakou barvou...
Krbová stavebnice Adonis II v sobě skrývá krbovou vložkou Jonava IV. Velké plochy a ostré hrany budou slušet každému modernímu interiéru.
Krb můžete mít i v menší místnosti. Naše krbová stavebnice Pinus II má hloubku jen cca 40 cm. Uvnitř najdete vložku Pinus AL se smaltovanými dvířky odolnými vůči poškrábání a...
Detailní popis produktu
| Parametry: | |
| Jmenovitý výkon: | 9,3 kW |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Palivo: | dřevo, dřevené brikety |
| Rozměry výrobku (v/š/h): | 1310 x 490 x 435 mm |
| Rozměry topeniště (v/š/h): | 370 x 300 x 370 mm |
| Rozměry trouby (v/š/h): | 325 x 220 x 396 mm |
| Vyhřívaný prostor: | 60 - 80 m2 |
| Hmotnost: | 122 kg |
Kamna mají litinové dveře, litinovou horní desku a litinové hrdlo odkouření. Regulace primárního spalování je umístěna na spodní straně dvířek. Regulace pro sekundární spalování je umístěna pod dvířky trouby. Přívod vzduchu pro terciální spalování je umístěn nahoře pod dvířky topeniště. Kamna mají důmyslný systém proudění vzduchu, který umožňuje nepřetržité spalování. Tento systém udržuje sklo téměř bez sazí. Bočnice kamen jsou z keramických dlaždic. Vyzdívka kamen je ze šamotu. Sklo trouby je osazeno teploměrem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA S TROUBOU |
|---|---|
| Hmotnost: | 102 kg |
| EAN: | 8606029292536 |
Krbová kamna LEDERATA jsou originální výrobek s moderním designem, který vynikne v každém interiéru...
Krbová kamna LEDERATA jsou originální výrobek s moderním designem, který vynikne v každém interiéru...
Kamna mají litinové dveře, litinovou horní desku a litinové hrdlo odkouření. Regulace primárního spalování je umístěna na spodní straně dvířek.
Kamna mají litinové dveře, litinovou horní desku a litinové hrdlo odkouření. Regulace primárního spalování je umístěna na spodní straně dvířek. Regulace pro sekundární spalování...
Jednoduchý a vkusný design kamen umožňuje snadnou údržbu. Jsou to tradiční výrobky s dlouhou životností. Kamna na tuhá paliva jsou ideálním zdrojem tepla pro stylově zařízené...
Výkonná krbová kamna PRITY s pečící troubou. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Prosklená dvířka topeniště
Korpus kamen z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska ocelový plech o síle 4 mm. Obložení spalovací komory šamotové cihly. Litinový rošt spalovací komory. Prosklená dvířka...
Ocelová krbová kamna Zvezda s troubou. Litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Pečící trouba. Boční obložení keramické dlaždičky. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Spalovací komora je obložená ohnivzdornými tělesy, které hromadí...
Pečící trouba. Boční obložení keramické dlaždičky. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená ohnivzdornými tělesy, které hromadí...
Pečící trouba. Externí přívod vzduchu. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Spalovací komora je obložená ohnivzdornými tělesy, které hromadí teplo a...
Korpus kamen z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Horní deska ocelový plech o síle 4 mm. Obložení spalovací komory šamotové cihly. Litinový rošt spalovací komory. Komínová klapka....
Malá venkovní kamna s troubou Prity.
Krbová kamna s pečící troubou. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o tloušťce 4 mm. Spalovací komora je obložená ohnivzdornými tělesy, které hromadí teplo a zvyšují...
Korpus kamen z ocelového plechu o síle 4-5 mm. Obložení topeniště vermikulit. Litinový rošt spalovací komory. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Prosklená dvířka...
Kamna mají litinové dveře, litinovou horní desku a litinové hrdlo odkouření. Regulace primárního spalování je umístěna na spodní straně dvířek. Regulace pro sekundární spalování...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | TIM SISTEM d.o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Prva industrijska br. 9, 22330 Nova Pazova, Serbia |
| E-mail : | sales@timsistem.rs |
