Kratki KOZA K 6 - litinová krbová kamna
Kód: 375962Související produkty
Kachlová kamna EBOLI prošla omlazovací kúrou. Vyměnili jsme kliku a zlepšili ergonomii otvírání dvířek. I podstavec došel k obměně. Natřeli jsme ho tmavou barvou. Barevná škála...
Když se spojí příjemné s užitečným, radost se násobí. Kombinace velkého prosklení a nízkého výkonu, navíc v pěkném kachlovém oděvu, určitě potěší milovníky pohledu do plamenů s...
Kachlová kamna EBOLI prošla omlazovací kúrou. Vyměnili jsme kliku a zlepšili ergonomii otvírání dvířek. I podstavec došel k obměně. Natřeli jsme ho tmavou barvou. Barevná škála...
Detailní popis produktu
| Parametry: | |
| Jmenovitý výkon: | 7 kW |
| Rozsah topného výkonu: | 5 - 11 kW |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní + zadní |
| Palivo: | dřevo,hnědouhelné brikety |
| Účinnost: | 76.0 %, délka polen 35 cm |
| Výhřevnost: | 50 - 110 m2 |
| Rozměry v/š/h: | 630 / 578 / 490 mm |
| Hmotnost: | 120 kg |
Výhody:
1. kamna jsou vyrobena z šedé litiny třídy 200, minimální tloušťka stěny 8 mm
2. deflektor, který rozšiřuje dráhu výfukových plynů
3. žáruvzdorné sklo odolávající teplotám až do 800 ° C
4. Nastavitelné proudění vzduchu u popelníku
5. možnost nasazení kouřovodu na zadní nebo horní části kamen
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 120 kg |
Kamna KOZA K7 jsou vyrobena z kvalitní litiny a zaujmou líbivým designem a jednoduchou obsluhou.Přívod vzduchu nad sklem (tzv. oplach skla) zajistí jeho čistotu.Komfort navyšuje...
Kamna KOZA K9 jsou vyrobena z kvalitní litiny a zaujmou líbivým designem a jednoduchou obsluhou.Přívod vzduchu nad sklem (tzv. oplach skla) zajistí jeho čistotu.Komfort navyšuje...
Jøtul F 500 jsou výkonná kamna na dřevo v klasickém designu s elegantními dvířky a velkým prosklením, které umožňuje fantastický výhled na oheň. Chytrá dvířka pro boční...
Korpus vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Obložení spalovací komory šamotové cihly
Kamna nemusí být jen hranatá, půdorys některých doslova opíšete kružnicí. Díky jejich tvaru můžete krbová kamna Antic bez problémů postavit do rohu. Připojení kouřovodu je...
Velká prosklená dvířka topeniště. Externí přívod vzduchu. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Designově jednoduchá plechová kamínka, která však splní vaše nároky. Velké prosklení umožňuje pohled do ohně, kde se do topeniště vejdou polena o velikosti 33 cm.
Pro všechny, kdo mají doma málo místa. Krbová kamna Nordby zaberou stejný prostor, jako třeba skříňka s televizí. Nemusíte se bát ani jejich zapojení, odstup tělesa od stěny...
Kachlová kamna nemusí být jen klasika do chalupy. I moderní minimalistický interiér se může pyšnit kamny s kachlovým obkladem moderního „střihu“. Šedá metalická kachle dodává...
Jednoduchý design a oheň krásně s rozhledem, to je, oč tu běží. 3D efekt díky trojsklu, štíhlé šedé nebo lesklé černé tělo krbových kamen EIFFEL a topeniště ve vyšší poloze dává...
Krbová kamna VERSO 2
Menší krbová kamna, která svým kulatým tvarem klobouku připomínají dřívější oblíbené modely. To jsou kamna VISTA. Boční strany kamen mají obklad v dekoru dřeva a pod topeništěm,...
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C....
Krbová kamna VERSO 1
Do rohu i bez rohů. Kamna nemusí být jen hranatá, půdorys některých doslova opíšete kružnicí. Díky jejich tvaru můžete krbová kamna Ovalis bez problémů postavit do rohu. Na...
Uvelebte se na pohovce a užijte si chvilku klidu. Téměř celou přední část krbových kamen JONSBO tvoří prosklená plocha. Extra velkými dvířky můžete přikládat i větší polena....
Krbová kamna KOZA K 6
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Kratki.pl Marek Bal |
|---|---|
| Adresa : | ul. Witolda Gombrowicza 4, Wsola, 26 - 660 Jedlińsk, Polsko |
| E-mail : | export@kratki.com |
