Krbová kamna TIM SISTEM MAGIC STOVE - modrá
Kód: 8606029290129Související produkty
Malá, ale šikovná, tak by se dala označit klasická kachlová kamna Treviso Mini. Tradiční "kachláče" nezaberou tolik místa, ale přesto svým výkonem 8,1 kW vytopí až 114 m2....
Krasná kachlová kamna v minimalistickém designu od osvědčeného českého výrobce HAAS+SOHN. Kamna jsou vybavena všemi moderními dostupnými prvky a snesou ta nejpřísnější měřítka...
Detailní popis produktu
| Parametry: | |
| Jmenovitý výkon: | 10 kW |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Palivo: | dřevo, dřevené brikety |
| Rozměry výrobku (v/š/h): | 835 x 490 x 510 mm |
| Rozměry topeniště (v/š/h): | 250 x 300 x 350 mm |
| Barva: | šedá |
| Barva plechů: | modrá |
| Hmotnost: | 58 kg |
Krbová kamna Magic Stove Kamna MAGIC STOVE jsou klasický výrobek s vysokým výkonem a jednoduchou obsluhou, která vám velmi rychle zahřejí v každém interiéru. Kamna MAGIC STOVE jsou vyrobena z ocelového plechu válcovaného za studena, horní plotna, dvířka topeniště a rošt jsou litinové. Topeniště je obloženo šamotovou vyzdívkou tloušťky 30 mm, rošt topeniště je pohyblivý. Dvířka jsou vybavena ohnivzdorným sklem ROBAX - Schott.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Hmotnost: | 58 kg |
| EAN: | 8606102615207 |
Krbová kamna Magic Stove Kamna MAGIC STOVE jsou klasický výrobek s vysokým výkonem a jednoduchou obsluhou, která vám velmi rychle zahřejí v každém interiéru...
Krbová kamna Magic Stove Kamna MAGIC STOVE jsou klasický výrobek s vysokým výkonem a jednoduchou obsluhou, která vám velmi rychle zahřejí v každém interiéru...
Malá, ale šikovná. Tak by se dala popsat jednoduše krbová kamna Foresta. Svou výškou 690 mm nezaberou moc místa. A přesto se do topeniště vejdou polena o velikosti 50 cm. Kamna...
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Černá bude vždycky v módě, na to sází také krbová kamna Levanger. Kvalitní litinová dvířka dávají tušit, že tahle kamna budou sloužit dlouhé roky. Pod nimi najdete prostorný,...
Kamna nemusí být jen hranatá, půdorys některých doslova opíšete kružnicí. Díky jejich tvaru můžete krbová kamna Antic bez problémů postavit do rohu. Připojení kouřovodu je...
Barva černá. Prostor pro uskladnění dřeva. Kovové klíčky. Komínová klapka
Klasická černá barva a stylové nožičky připomínají stará litinová kamna, která si možná pamatujete z prázdnin u dědečka. Krbová kamna Arktic 12 s plotýnkou skvěle doplní třeba...
Kamna nemusí být jenom černá. Důkazem jsou krbová kamna Livorno z řady Home. Díky světlému designu jsou vhodná i do menších místností, které opticky rozjasní. Jedinečná...
Pro stavby s malými tepelnými ztrátami mohou mít klasická kamna příliš velkou “sílu”. Krbová kamna Salerno II nabízejí výkon jen 4 kW, který bohatě stačí pro plochy kolem 40 m2....
Rohová krbová kamna. Panoramatické sklo. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami....
Litinová horní deska. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo dvířek, odolné...
Krbová kamna v moderním designu se snížením výkonem, vhodná pro nízkoenergetické domy. Dvířka jsou opatřena žáruvzdorným sklem. Masivní kovová klika u přikládacích dvířek...
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Ekodesign litinová dvířka elegantní červená barva
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | TIM SISTEM d.o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Prva industrijska br. 9, 22330 Nova Pazova, Serbia |
| E-mail : | sales@timsistem.rs |
