Haas+Sohn JONSBO krbová kamna - černá, woodstone
Kód: 0434716100000--HAASSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Uvelebte se na pohovce a užijte si chvilku klidu. Téměř celou přední část krbových kamen JONSBO tvoří prosklená plocha. Extra velkými dvířky můžete přikládat i větší polena. Zkrátka málo přikládání a hodně pohody. Krbová kamna JONSBO jsou zpracovaná v nadčasovém designu.
Krbová kamna JONSBO mají na zadní straně regulátor systému Easy Control a jsou vybavena externím přívodem vzduchu CPV. Ke kvalitnímu a efektivnímu topení přispívá také terciální spalování.
| Parametry: | |
| Výkon: | 4.1 - 8.2 kW |
| Rozměry: | 846 / 688 / 453 mm |
| Hmotnost: | 182 kg |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní / zadní |
| Účinnost: | 80 % |
| Vytápěcí schopnost: | 147 m3 |
| Palivo: | dřevo, uhelné brikety, dřevěné brikety |
| Energetická třída: | A+ |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Hmotnost: | 182 kg |
Krbová kamna VERSO Kara
Kamna a sporáky MBS na tuhá paliva jsou určena k vytápění, vaření, pečení. Jsou konstruována na spalování palivového dřeva a hnědouhelných briket. Jednoduchý a vkusný design...
Krbová kamna Prity K13. Litinový vnitřní rošt. Ocelová kamna, síla plechu 3 mm. Vnitřní obložení šamotové desky.
krbová kamna
Krbová kamna VERSO Rheia P Výkon: 5 kW
Litinová horní deska. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo dvířek, odolné...
Designová krbová kamna v barvě slonová kost. Barva slonová kost, grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená...
Krbová kamna VERSO 2
krbová kamna
krbová kamna
Jøtul F 500 jsou výkonná kamna na dřevo v klasickém designu s elegantními dvířky a velkým prosklením, které umožňuje fantastický výhled na oheň. Chytrá dvířka pro boční...
Krbová kamna VERSO Rheia L
krbová kamna
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
energetický štítek (PDF)
-
informační list výrobku (PDF)
-
příloha k technické dokumentaci (PDF)
-
prohlášení o vlastnostech výrobku (PDF)
Krbová kamna JONSBO od HAAS+SOHN
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 260, 407 56 Jiřetín pod Jedlovou |
| E-mail : | prodej@haassohn.com |
