ECHO HCS-3810ES - benzínový plotostřih
Kód: 000021414253Související produkty
Výkonnější verze elektrického plotostřihu. Ideální pro chataře a chalupáře preferující elektrický pohon nářadí. Delší lišta umožňuje přesnější střih větších ploch.
Pěkně zastřižený živý plot nejen skvěle vypadá, ale také lépe roste. Pravidelným stříháním...
Detailní popis produktu
Nejlehčí jednostranné plotové nůžky s 834mm čepelí pro dokonalé zakončení.
Lehká, ergonomická konstrukce v kombinaci s výkonným motorem o objemu 21,2 ccm zajišťuje výjimečný výkon bez zbytečné únavy.
Výfuk směřující dopředu odvádí spaliny od obsluhy i stříhaného porostu, zatímco nasávání chladicího vzduchu udržuje motor po celou dobu práce v optimální teplotě.
Nové zuby střižné lišty o délce 24 mm pracují při zvýšené rychlosti 4670 zdvihů za minutu, což zajišťuje přesné a snadné stříhání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ PLOTOSTŘIHY |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.9 kg |
| Motor: | 2-takt |
| Obsah motoru: | 21,2 ccm |
| Výkon motoru: | 0,60 kW / 0,80 HP |
| Lišta: | 834 mm |
| Rozteč zubů lišty: | 35 mm |
Benzínový plotostřih na živý plot VeGA HT 34600 je vybavený 2-taktním motorem s výkonem 1,0 HP / 0,75 kW. Tento benzínový plotostřih je stvořený pro úpravu živých plotů a jiných...
S tímto plotostřihem o celkové délce 2440 mm vykonáte svojí práci rychle a přesně i na těžko dostupných místech. Technologie EASY START a palivová pumpička eliminují úsilí při...
Výkonný benzinový motor 2- takt o obsahu 26 ccm a výkonu 1,1 HP / 0,82 kW...
Motorový plotostřih s odlehčeným startem, vybaven antivibračním systémem a otočnou rukojetí. U tohoto stroje jistě oceníce přesnost střihu, nízkou váhu a při déle trvající práci...
Plotostřih s oboustrannou čepelí a otočnou rukojetí
Benzínový plotostřih na živý plot VeGA HT 34750 je vybavený 2-taktním motorem s výkonem 1,0 HP / 0,75 kW. Tento benzínový plotostřih je stvořený pro úpravu živých plotů a jiných...
Krásně ošetřené živé ploty, křoviny a keře na místech, kde není v blízkosti žádná zásuvka – s benzínovými zahradními nůžkami žádný problém díky 70 cm noži ze speciální tvrzené...
Jedná se o plotostřih s odlehčeným startem (EFFORTLESS START). Vybaven otočnou rukojetí pro snadné použití a komfort obsluhy. Disponuje také regulací přesnosti střihu, která...
Motorový plotostřih AGP HT 60 R je kvalitní a výkonný plotostřih pro všestranné použití při...
Plotostřih AG5-HT60R s dvojitou čepelí a otočnou rukojetí.
Výkonný motor a vysoká kapacita střihu pro práci i v hustém a starším porostu a na velkých plochách, snadné startování motoru, výborné vyvážení stroje.
Prodloužená tyč náhonu tohoto plotostřihu umožňuje spolu s výklopným střižným nožem komfort i při nadstandardních pracích a tím zajišťuje větší bezpečnost uživatele. Díky své...
Krásně ošetřené živé ploty, křoviny a keře na místech, kde není v blízkosti žádná zásuvka – s benzínovými zahradními nůžkami žádný problém díky 55 cm noži ze speciální tvrzené...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | MOTOR JIKOV GREEN a.s. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Kněžskodvorská 2277/26, 370 04 České Budějovice |
| E-mail zástupce v EU : | objednavky@mjgreen.cz |
