WAMSLER KAMINO OF 804 NOSTALGIA krbová kamna - černá
Kód: 682977Související produkty
Moderní spalovací komoře, s Terciálním spalováním dávají kachlová kamna Manta tradiční obal. Ke dvířkům v nadčasové černé můžete zvolit kachle v hnědé nebo zelené barvě. Sáhnout...
Kachlová kamna HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí...
Detailní popis produktu
| Jmenovitý výkon: | 8,0 kW |
| Rozměry: | 919 x 444 x 367 cm |
| Výška do středu kouřovodu: | 834 mm |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Potřebný tah komína: | 13 Pa |
| Účinnost: | 75 - 80% |
| Váha: | 111,5 kg |
Krbová kamna SVT-Wamsler KAMINO 8 nostalgia mají jmenovitý výkon 8 kW, maximální výkon 10 kW. Kamna jsou schopna vytopit prostor o objemu 160 až 200 m3, při spotřebě paliva 2 až 3 kg za hodinu, doba hoření 8-10 hodin, maximální délka polen je 35 cm.
Uváděná účinnost je 75 - 80%. Kamna mají systém dvojího spalování a výška na střed kouřovodu je 834 mm. Kamna jsou vyrobena z kombinace litiny a ocelového plechu. Litinová je horní deska, přední strana a výstupní hrdlo. Zbytek je ocelový plech. Spalovací komora je vyložena šamotem. Rozměry horní desky: šířka 44.5 cm, hloubka 29 cm. Rozměry přikládacího otvoru : šířka 32.5 cm, výška 25 cm. Velikost topeniště : šířka 36 cm, výška 50 cm, hloubka 20 cm. Kamna mají otočný rošt.
Použitelné palivo: dřevo, ekobrikety, hnědouhelné brikety a kusové hnědé uhlí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 111.5 kg |
| Výkon: | 8.0 kW |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Napojení kouřovodu: | zadní |
| Vytápěcí schopnost: | 182 m3 |
| Celkové rozměry v x š x h: | 919 x 444 x 367 mm |
| Rozměry topeniště š x h x v: | 350 x 200 x 550 mm |
| Palivo: | dřevo, hnědé uhlí |
Volně stojící krbová kamna s povrchovou úpravou černý smalt. Vývod kouřovodu je zadní. Vhodným topivem je dřevo a hnědé uhlí.
Kamna a sporáky MBS na tuhá paliva jsou určena k vytápění, vaření, pečení. Jsou konstruována na spalování palivového dřeva a hnědouhelných briket. Jednoduchý a vkusný design...
Korpus vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Obložení spalovací komory šamotové cihly
Pro všechny, kdo mají doma málo místa. Krbová kamna Nordby zaberou stejný prostor, jako třeba skříňka s televizí. Nemusíte se bát ani jejich zapojení, odstup tělesa od stěny...
Výkonná krbová kamna PRITY s litinovou plotnou.
Designová krbová kamna v barvě slonová kost. Barva slonová kost, grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená...
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C....
Krbová kamna v moderním designu se snížením výkonem, vhodná pro nízkoenergetické domy. Dvířka jsou opatřena žáruvzdorným sklem. Masivní kovová klika u přikládacích dvířek...
Litinová horní deska. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo dvířek, odolné...
Krbová kamna VERSO 2
Krbová kamna VERSO Rheia P Výkon: 5 kW
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Černá bude vždycky v módě, na to sází také krbová kamna Levanger. Kvalitní litinová dvířka dávají tušit, že tahle kamna budou sloužit dlouhé roky. Pod nimi najdete prostorný,...
Spojení příjemného s užitečným. Funčkní krbová kamna na dřevo a vařit, když nejde elektřina ani plyn? Ano, s kamny Firepot to lze. Kamna jsou vybavena moderní...
Krbová kamna Madeira vám pomohou využít prostor na maximum. Svým oválným tvarem se hodí i pro umístění do rohu. Připojení ke komínu vám usnadní možnost vybrat si vrchní nebo...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | WAMSLER European Company SE |
|---|---|
| Adresa : | 3104 Salgótarján, Hősök útja 49., Hungary |
| E-mail : | wamsler@jbpindustries.com |
