Krbová kamna VICTORIA Parma L
Kód: 7099--MAM-503117606-Související produkty
Kachlová kamna HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí...
Krasná kachlová kamna v minimalistickém designu od osvědčeného českého výrobce HAAS+SOHN. Kamna jsou vybavena všemi moderními dostupnými prvky a snesou ta nejpřísnější měřítka...
Detailní popis produktu


Velká prosklená dvířka topeniště
Barva: grafitově šedá
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm
Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C
Litinový rošt na dně spalovací komory
Těsnění dvířek ze skelných vláken
Přední klapka pro ovládání přívodu vzduchu
Sekundární vzduchová klapka zvyšuje teplotu spalování, účinnost a zajišťuje oplach skla
Kovová dveřní klika
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Hmotnost: | 40 kg |
| Šířka: | 38 cm |
| Hloubka: | 39 cm |
| Výška: | 65 cm |
| Energetická účinnost: | 80% |
| Spotřeba paliva (dřevo) kg/hod.: | 1,48 kg/hod. |
| Předepsaný tah komína (min.): | 12 Pa |
| Rozměry spalovací komory (Š x H x V): | 32 x 26 x 30 cm |
| Nominální výkon: | 5 kW |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Hmotnost: | 40 kg |
Do rohu i bez rohů. Kamna nemusí být jen hranatá, půdorys některých doslova opíšete kružnicí. Díky jejich tvaru můžete krbová kamna Ovalis bez problémů postavit do rohu. Na...
Klasická černá barva a stylové nožičky připomínají stará litinová kamna, která si možná pamatujete z prázdnin u dědečka. Krbová kamna Arktic 12 s plotýnkou skvěle doplní třeba...
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Krbová kamna VERSO 2
Krbová kamna Prity s retro vzhledem na nožičkách. Barva černá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými...
Ocelová krbová kamna Zvezda s litinovým roštem. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Designově jednoduchá plechová kamínka, která však splní vaše nároky. Velké prosklení umožňuje pohled do ohně, kde se do topeniště vejdou polena o velikosti 33 cm.
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C....
Pro stavby s malými tepelnými ztrátami mohou mít klasická kamna příliš velkou “sílu”. Krbová kamna Salerno II nabízejí výkon jen 4 kW, který bohatě stačí pro plochy kolem 40 m2....
Spojení příjemného s užitečným. Funčkní krbová kamna na dřevo a vařit, když nejde elektřina ani plyn? Ano, s kamny Firepot to lze. Kamna jsou vybavena moderní...
Designová řešení krbových kamen HAAS+SOHN Rukov jsou hřejivým doplňkem moderně zařízených domácností i rekreačních chalup a tradičně pojatých interiérů. Kamna se vyrábí v...
Černá bude vždycky v módě, na to sází také krbová kamna Levanger. Kvalitní litinová dvířka dávají tušit, že tahle kamna budou sloužit dlouhé roky. Pod nimi najdete prostorný,...
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C....
Krbová kamna Prity WD vysokým výkonem. Praktický prostor ve spodní částí pro uskladnění dřeva.
Jednoduchý design a oheň krásně s rozhledem, to je, oč tu běží. 3D efekt díky trojsklu, štíhlé šedé nebo lesklé černé tělo krbových kamen EIFFEL a topeniště ve vyšší poloze dává...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | BN Direct Supply Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 13 Todor Radev Penev Str., kv.Pobeda, 9027 Varna, Bulgaria |
| E-mail : | bndirectsupply@gmail.com |
