Krbová kamna VICTORIA Vanessa Lux, slonová kost
Kód: 7151--MAM-665895504-Související produkty
Kachlová kamna HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí v dvouplášťovém...
Kachlová kamna EBOLI prošla omlazovací kúrou. Vyměnili jsme kliku a zlepšili ergonomii otvírání dvířek. I podstavec došel k obměně. Natřeli jsme ho tmavou barvou. Barevná škála...
WAMSLER PRIMO Ceramica kombinuje kvalitní materiály s nejvyspělejšími technologickými postupy. Systém kamen umožňuje dokonalé spalování plynů a prachových částic s minimálním...
Krasná kachlová kamna v minimalistickém designu od osvědčeného českého výrobce HAAS+SOHN. Kamna jsou vybavena všemi moderními dostupnými prvky a snesou ta nejpřísnější měřítka...
Detailní popis produktu
Barva: slonová kost
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm
Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C
Litinový rošt na dně spalovací komory
Těsnění dvířek ze skelných vláken
Přední klapka pro ovládání přívodu vzduchu
Sekundární vzduchová klapka zvyšuje teplotu spalování, účinnost a zajišťuje oplach skla
Kovové dveřní kliky
Prostor pro skladování dřeva
- Ekodesign
- litinová dvířka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Hmotnost: | 77 kg |
| Šířka: | 450 mm |
| Hloubka: | 460 mm |
| Výška: | 950 mm |
| Energetická účinnost: | 83,08 % |
| Rozměry topeniště (Š x H x V): | 340 x 324 x 406 mm |
| Spotřeba paliva (dřevo): | 3,92 kg/hod. |
| Nominální výkon do prostoru: | 12 kw |
| Teplovodní výměník: | ne |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Barva: | slonová kost |
| Hmotnost: | 85 kg |
Barva grafitově šedá. Dvoje dvířka pro přikládaní. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Krbová kamna VERSO Kara
Wamsler je tradičním evropským výrobcem kamen a sporáků na pevná paliva. Společnost úspěšně zkombinovala tradiční hodnoty s inovativní nejmodernější technologií a přísnou...
Krbová kamna Prity K13. Litinový vnitřní rošt. Ocelová kamna, síla plechu 3 mm. Vnitřní obložení šamotové desky.
Menší krbová kamna, která svým kulatým tvarem klobouku připomínají dřívější oblíbené modely. To jsou kamna VISTA. Boční strany kamen mají obklad v dekoru dřeva a pod topeništěm,...
Krbová kamna VERSO 3
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C....
Krbová kamna VERSO 2
Panoramatická krbová kamna. Prosklená dvířka z obou stran (přední i zadní)
Designová řešení krbových kamen HAAS+SOHN Rukov jsou hřejivým doplňkem moderně zařízených domácností i rekreačních chalup a tradičně pojatých interiérů. Kamna se vyrábí v...
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Krbová kamna VERSO Rheia L
Epic značí něco vznešeného a ohromujícího. A přesně taková jsou kamna na dřevo EPIC. Štíhlý elipsový tvar nabízí 4 varianty obložení – boky v barvě bílé White, Titan, z...
Kamna nemusí být jenom černá. Důkazem jsou krbová kamna Livorno z řady Home. Díky světlému designu jsou vhodná i do menších místností, které opticky rozjasní. Jedinečná...
Jøtul F 500 jsou výkonná kamna na dřevo v klasickém designu s elegantními dvířky a velkým prosklením, které umožňuje fantastický výhled na oheň. Chytrá dvířka pro boční...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | BN Direct Supply Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 13 Todor Radev Penev Str., kv.Pobeda, 9027 Varna, Bulgaria |
| E-mail : | bndirectsupply@gmail.com |
