Total TGTLI20018 - AKU strunová sekačka 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky
Kód: TGTLI20018--MAM-1099861569-Související produkty
Sada 6ks baterií 20V s nabíječkou. Baterie jsou kompatibilní do všech nářadí P20S Total. Baterie...
Sada 4ks baterií a 1ks dvoumístné rychlonabíječky Total série P20S. Baterie mají kapacitu 4000mAh a...
Elektrický vyžínač s příkonem 550 W. Záběr 30 cm. Hmotnost 2,6 kg. Široké možnosti nastavení. Poloautomatické odvíjení struny.
Není potřeba benzín ani baterie. Tichý a bez emisí. Vyvážená lehká konstrukce. Nízká hmotnost a nastavitelná přídavná rukojeť usnadňují manipulaci. S hmotností pouhých 2,35 kg,...
Strunová sekačka je určena k udržování zahradního trávníku, k úpravě okrajů trávníku a vyžínání...
Výkonný 1 000 W silný motor - velký ergonomicky tvarovaný bezpečnostní spínač pro pohodlnou práci. Zobrazení 360° fotografie produktu >
Technická specifikace: Pracovní záběr 270 mm, Otáčky naprázdno 10 000 min-1, Jmenovitý příkon 400...
Detailní popis produktu
Tato strunová sekačka se vyznačuje nízkou hmotností, díky které se Vám práce na zahrádce nestane dřinou. Je ideální k dokončovacímu sekání kolem stromů, plotu, keřů a květin.
Největší výhoda AKU strunové sekačky je v tom, že nemusíte hledat elektřinu a tahat za sebou dlouhé metry kabelů. Pouze zasunete baterii a můžete pracovat. Díky polohovatelnému úchytu a vysouvatelnému teleskopickému prodloužení si můžete jednodušše upravit strunovou sekačku na míru, aby se Vám pracovalo co nejlépe a mohli jste si užít radostný pocit z práce na zahrádce. Hlava sekačky se dá v případě potřeby otočit o 180 stupňů.
- pogumovaná rukojeť brání vysmeknutí, tlumí vibrace a zpříjemňuje držení při práci
- ukazatel stavu nabití baterie umožňuje uživateli si rozvrhnout délku práce a dát si včas nabít další akumulátor
- záběr 30 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKUMULÁTOROVÉ VYŽÍNAČE |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.09 kg |
| EAN: | 6941639823131 |
| baterie: | 20V Li-ion |
| otáčky: | 8200/min |
| průměr struny: | 1,6 mm |
| záběr sekání strunou: | 30 cm |
| značka: | TOTAL |
| doplňující parametr: | délka struny 5 m |
RALT 3040 set - vyžínač s aku motorem 40 V + 2Ah baterie + nabíječka - kvalitní a výkonný elektromotor PowerBrush, nejpohodlnější cesta údržby vaší zahrady - vysoký výkon,...
Model Cramer 82T10 je lehký, ale výkonný profesionální strunový stroj, který nabízí skvělou manévrovatelnost při menších plochách díky ergonomické rukojeti D a variabilní...
Vysekejte těžko dostupná místa s nástrojem, který je ultra lehký, výkonný a snadno se používá. DSRM-310 je součástí série Garden+ a je určen pro domácí uživatele a farmáře....
Strunová sekačka 82V 1,5kW Model 82T15 je lehký, ale výkonný profesionální strunový stroj, který nabízí skvělou manévrovatelnost při menších plochách díky ergonomické rukojeti D...
Tento praktický vyžínač má dostatek síly na sekání i hustého podrostu a jiné vegetace. Díky svému výkonnému a vysoce energeticky úspornému bezkartáčovému motoru je ideální pro...
Tento akumulátorový vyžínač poskytuje perfektní výsledky sečení v osvědčené kvalitě AL-KO. Praktický akumulátorový vyžínač bez emisí a mimořádně tichý plní své povinnosti v...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | Madal Bal a. s. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Bartošova 40, 760 01 Zlín |
| E-mail zástupce v EU : | info@madalbal.cz |
