Riwall PRO RALT 2320 set - vyžínač s aku motorem + 2Ah baterie + nabíječka 20 V
Kód: AT41E2001004BSouvisející produkty
Výkonný 1 000 W silný motor - velký ergonomicky tvarovaný bezpečnostní spínač pro pohodlnou práci. Zobrazení 360° fotografie produktu >
Není potřeba benzín ani baterie. Tichý a bez emisí. Vyvážená lehká konstrukce. Nízká hmotnost a nastavitelná přídavná rukojeť usnadňují manipulaci. S hmotností pouhých 2,35 kg,...
Strunová sekačka je určena k udržování zahradního trávníku, k úpravě okrajů trávníku a vyžínání...
Technická specifikace: Pracovní záběr 270 mm, Otáčky naprázdno 10 000 min-1, Jmenovitý příkon 400...
Není potřeba benzín ani baterie. Tichý a bez emisí. Vyvážená lehká konstrukce, nízká hmotnost a nastavitelná přídavná rukojeť usnadňují používání. S hmotností pouhých 2,3 kg,...
Elektrický vyžínač s příkonem 550 W. Záběr 30 cm. Hmotnost 2,6 kg. Široké možnosti nastavení. Poloautomatické odvíjení struny.
Detailní popis produktu
RALT 2320 set - vyžínač s aku motorem 20 V + 2Ah baterie + nabíječka
- silný motor díky modernímu 20 V akumulátoru s vyspělou elektronikou a ochrannou jednotlivých článků při nabíjení
- v balení obdržíte výkonnou baterii o kapacitě 2 Ah a nabíječku, která zvládne nabít akumulátor za 45 minut
- skvělý poměr ceny a výkonu
- aku technika je nejpohodlnější cesta údržby vaší zahrady-vysoký výkon, snadné startování pouhým stiskem tlačítka, tichý chod, žádné emise ani otravný kabel, žádný spotřební materiál (olej, benzín, svíčky, filtry, apod.)
- funkce 2 v 1: podle obtížnosti podmínek lze použít buď klasickou hlavu se strunou nebo lze k sekání použít speciální nože z tvrzeného plastu (10 ks v balení)
- teleskopicky nastavitelná výška v rozmezí 30 cm
- vodící kolečko pro práci kolem obrubníků
- integrovaná ochrana proti poškození rostlin při sekání
- nastavitelná výška rukojeti
- baterie umístěná vzadu pro lepší vyvážení stroje
- doba běhu cca 35 min (může se lišit v závislosti na zátěži)
- baterii lze kombinovat i s dalšími stroji Riwall z programu 20 V
- 2 roky plná záruka na baterii – v případě problému bude automaticky vyměněna za novou
Akumulátorová technika Riwall 20 V
Vynikající kvalita, vyspělé technologie, skvělá ergonomie a příznivá cena
Řada akumulátorového nářadí Riwall byla vyvinuta s velkou pečlivostí k požadavkům jeho uživatelů. Koupí bateriového programu Riwall volíte ideální mix příznivé ceny, kvalitních komponentů, vyspělé technologie a dlouhé životnosti. Navíc dostanete 4-letou záruku a kvalitní záruční i pozáruční servis.
Technologie akumulátorů 20 V
HDSC technology – nejnovější technologie pro elektronickou regulaci výkonu a ochranu při nabíjení u lithiových akumulátorů. Výsledkem je nejenom precizní průběh nabíjení, kdy je neustále monitorován každý jednotlivý článek v baterii a dle aktuálních potřeb dobíjen, ale i unikátní řízení výkonu, kdy se baterie dokáže optimálně přizpůsobit kterémukoliv stroji z řady Riwall 20V a poskytnout vždy maximální výkon a využít maximálně svou kapacitu. Dalším pozitivním dopadem technologie HDSC je zvýšení životnosti akumulátoru, maximální prodloužení doby chodu stroje na jedno nabití a ochrana samotné baterie před přetížením nebo přehřátím.
Ukazatel stavu nabití – jednoduchá indikace stavu nabití baterie pomocí integrovaných LED diod. Indikátor není součástí stroje, ale baterie, takže můžete zjistit okamžitou kapacitu baterie, aniž ji musíte vkládat do stroje.
Výkonné články baterie – kvalitní lithium-iontové články spolu s chytrou elektronikou umožňují okamžitý přísun potřebné energie i ve chvíli skokového zvýšení potřebného výkonu.
Jedna 20 V baterie pohání vše – je spousta systémů, kde Vám stačí jedna baterie na celou škálu nářadí. Díky chybějící nebo levné elektronice se často stane, že baterie s některým strojem funguje dobře, ale s jiným ne. Je to proto, že v odběrových křivkách různých druhů strojů jsou obrovské rozdíly. Díky vyspělé elektronice baterie Riwall „pozná“, ve kterém je stroji a dokonale se mu přizpůsobí. Vy tak dostanete z každého stroje maximální výkon i pracovní dobu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKUMULÁTOROVÉ VYŽÍNAČE |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.75 kg |
| EAN: | 8595123405303 |
| Typ motoru: | aku 20 V, uhlíkový, PowerBrush |
| Výdrž na jedno nabití: | cca 35 min |
| Záběr struny: | 23 cm |
| Struna: | 2 x 1,2 mm |
| Typ strunové hlavy: | automaticky nastavitelná struna |
| Typ rukojeti: | tvar D, nastavitelná |
| Typ akumulátoru: | lithium-iontový 20 V |
| Otáčky: | 10000 ot/min |
| Hmotnost: | 3.1 kg |
| Rozměry balení: | 940 x 175 x 200 mm |
Tento akumulátorový vyžínač poskytuje perfektní výsledky sečení v osvědčené kvalitě AL-KO. Praktický akumulátorový vyžínač bez emisí a mimořádně tichý plní své povinnosti v...
DPAS-2600 představuje vrchol nejmodernější technologie baterií na trhu a vášeň a odbornost společnosti ECHO v oblasti výroby motorů. Chceme, aby naše bateriové produkty...
RALT 3040 set - vyžínač s aku motorem 40 V + 2Ah baterie + nabíječka - kvalitní a výkonný elektromotor PowerBrush, nejpohodlnější cesta údržby vaší zahrady - vysoký výkon,...
Tento akumulátorový vyžínač poskytuje perfektní výsledky sečení v osvědčené kvalitě AL-KO. Praktický akumulátorový vyžínač bez emisí a mimořádně tichý plní své povinnosti v...
Vysekejte těžko dostupná místa s nástrojem, který je ultra lehký, výkonný a snadno se používá. DSRM-310 je součástí série Garden+ a je určen pro domácí uživatele a farmáře....
Tento praktický vyžínač má dostatek síly na sekání i hustého podrostu a jiné vegetace. Díky svému výkonnému a vysoce energeticky úspornému bezkartáčovému motoru je ideální pro...
Líbivý design a zaručená spolehlivost činí toto nářadí nepostradatelné pro práci na zahradě. Dodávané se Samsung baterií a nabíječkou v ceně.
Tento praktický vyžínač má dostatek síly na sekání i hustého podrostu a jiné vegetace. Díky svému výkonnému a vysoce energeticky úspornému bezkartáčovému motoru je ideální pro...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | GARLAND distributor, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic |
| E-mail zástupce v EU : | garland@garland.cz |
