Total TGSLI20685 - AKU mini řetězová pila 20V LI-ION včetně baterie a nabíječky
Kód: TGSLI20685--MAM-1099862430-Související produkty
Nařezat dříví nebo ořezat silnější větve? Tato řetězová pila POWXG10024 od PowerPlus s 2400 W motorem poskytuje výkon a pohodlí, které pro svou práci potřebujete. Protože tato...
Nařezat dříví nebo ořezat silnější větve? Tato řetězová pila POWXG10027 od PowerPlus s 2700 W motorem poskytuje výkon a pohodlí, které pro svou práci potřebujete. Protože tato...
Jediná elektrická pila s integrovaným samoostřícím systémem PowerSharp®.
Elektrická prořezávací pila POWXG1033 od Powerplus má výkon 750 W. Je lehká, kompaktní a je vybavená vodicí lištou a řetězem, které jsou obě vysoce kvalitní. Díky teleskopické...
Nařezat dříví nebo ořezat silnější větve? Tato řetězová pila POWEG10020 od PowerPlus s 2000 W motorem poskytuje výkon a pohodlí, které pro svou práci potřebujete. Protože tato...
Elektrická řetězová pila s příkonem 1800W a řeznou délky lišty 35cm je určena ke kácení stromů, k...
Detailní popis produktu
Motorová pila neprodukuje výfukové plyny a můžete se volně pohybovat, protože není závislá na kabelech a zásuvkách. Životnost závisí na baterii a jejím nabití. S hmotností 1,5 kg a délkou čepele 15 cm je ideální pro prořezávání stromů a vyřezávání dřeva.
- Rychlost řetězu 11 m/s
- Objem olejové nádrže 70 ml
- Bezpečnější provoz s „dlouhým stisknutím“ tlačítka pro spuštění a dvojitým bezpečnostním zámkem spouště
- Obsahuje také elektronickou brzdu, která zastaví protáčení řetězu po uvolnění spouště
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKUMULÁTOROVÉ ŘETĚZOVÉ PILY |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.828 kg |
| EAN: | 6976057330978 |
| baterie: | 20 V Li-ion |
| délka lišty: | 15 cm |
| hmotnost: | 1,5 kg |
| hmotnost s baterií: | 1,8 kg |
| kapacita baterie: | 2000 mAh |
| nabíjení baterie cca: | 1 h |
| objem olejové nádržky: | 70 ml |
| rychlost řetězu: | 11 m/s |
| řetěz: | 1/4"-1,1 mm |
| doplňující parametr: | Olejová nádrž 70 ml |
Nejlehčí aku pila na světě s ohromující řezací sílou a akcelerací. Poskytuje stejný řezný výkon jako benzínová pila CS-2511TES. Bezkartáčový motor umožňuje snadnou údržbu. Velmi...
Akumulátorová pila s motorem 20 V. Délka lišty 24,5 cm. Hmotnost 2,8 kg. Baterie a nabíječka není součástí balení.
Cramer 48MCS je 48V výkonná akumulátorová prořezávací pila, která byla navržena pro použití na zahradě. Nabízí výjimečnou odolnost díky své robustní konstrukci a silnému výkonu...
Při běžné péči o stromy jsou pracovníci vystaveni drsným povětrnostním podmínkám, velkému hluku, vibracím a emisím z benzinových motorů pokud nepracují s bateriovou...
Akumulátorová řetězová pila solo by AL-KO CS 3635 kombinuje ekologické řezání bez výfukových plynů, vysokou volnost pohybu díky svému štíhlému tvaru bez jakýchkoli kabelů a...
Inovativní bezuhlíkový motor pily poskytuje dostatek síly a vysoký točivý moment. Rychle, snadno a bez použití nářadí napnete řetěz pomocí napínacího rychlosystému.
Řetězová aku pila VeGA je určena k provádění zkracovacích řezů dřeva, jako je např. řezání trámů, kácení stromů s přiměřeně silným kmenem. Dále potom k odvětvování kmenů, k...
S akumulátorovou elektrickou pilou RURIS 2524e budete mít užitek z výkonného a všestranného pomocníka při řezání. Pila je vybavena bezkomutátorovým elektromotorem a 20 V Li-Ion...
Řetězová aku pila VeGA je určena k provádění zkracovacích řezů dřeva, jako je např. řezání trámů, kácení stromů s přiměřeně silným kmenem. Dále potom k odvětvování kmenů, k...
Cramer 82CS34 je 82V vysoce výkonná akumulátorová řetězová pila, která byla navržena speciálně pro profesionály. Nabízí výjimečnou odolnost díky robustní konstrukci a použití...
Silný bezuhlíkový motor PowerMax spřažený s výkonným 20 V akumulátorem s vyspělou elektronikou a ochrannou jednotlivých článků při nabíjení, v balení obdržíte výkonnou baterii o...
Lehká aku řetězová pila ECHO DCS-2500 je bateriová verze benzínového modelu ECHO CS-2511WES, která poskytuje stejný výkon, přičemž váží pouze 2,0 kg. Tím se stává nejlehčí...
Cramer 48MCSX je lehká a kompaktní akumulátorová prořezávací pila pro použití na zahradě, která nabízí dokonalou rovnováhu mezi výkonem a manévrovatelností pro snadné zvládnutí...
DCS-310 je součástí řady nářadí Garden+, vytvořené pro zahradní nadšence a farmáře. Funkce jsou navrženy tak, aby úkony jako prořezávání, čištění a příprava palivového dříví...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | Madal Bal a. s. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Bartošova 40, 760 01 Zlín |
| E-mail zástupce v EU : | info@madalbal.cz |
