Riwall PRO RAPS 2020 - aku prořezávací pila 20 V (bez baterie a nabíječky)
Kód: AC42E2101008B-BARESouvisející produkty
Nařezat dříví nebo ořezat silnější větve? Tato řetězová pila POWEG10020 od PowerPlus s 2000 W motorem poskytuje výkon a pohodlí, které pro svou práci potřebujete. Protože tato...
Elektrická prořezávací pila POWXG1033 od Powerplus má výkon 750 W. Je lehká, kompaktní a je vybavená vodicí lištou a řetězem, které jsou obě vysoce kvalitní. Díky teleskopické...
Nařezat dříví nebo ořezat silnější větve? Tato řetězová pila POWXG10027 od PowerPlus s 2700 W motorem poskytuje výkon a pohodlí, které pro svou práci potřebujete. Protože tato...
Jediná elektrická pila s integrovaným samoostřícím systémem PowerSharp®.
Nařezat dříví nebo ořezat silnější větve? Tato řetězová pila POWXG10024 od PowerPlus s 2400 W motorem poskytuje výkon a pohodlí, které pro svou práci potřebujete. Protože tato...
Detailní popis produktu
RAPS 2020 - aku prořezávací pila 20 V (bez baterie a nabíječky)
- silný motor díky modernímu 20 V akumulátoru s vyspělou elektronikou a ochrannou jednotlivých článků při nabíjení
- skvělý poměr ceny a výkonu
- aku technika je nejpohodlnější cesta údržby vaší zahrady-vysoký výkon, snadné startování pouhým stiskem tlačítka, tichý chod, žádné emise ani otravný kabel, žádný spotřební materiál (olej, benzín, svíčky, filtry apod.)
- otočná hlava do 7 pozic s integrovaným hákem na stahování větví
- snadné napínání řetězu otočným knoflíkem bez použití nářadí
- snadná vizuální kontrola stavu oleje
- ergonomická protiskluzová rukojeť s velkým bezpečnostním spínačem pro pohodlnou práci v rukavicích, nastavitelné madlo
- celková délka téměř 2,8 m dovoluje řezat i vysoko položené větve
- teleskopická vodící tyč z lehké a pevné hliníkové slitiny
- úchyt na ramenní popruh (popruh je součástí dodávky)
- baterie v zadní části pro lepší vyvážení stroje
- doba běhu cca 30 min (může se lišit v závislosti na zátěži)
- hlava s pilou lze snadno sundat a místo ní nasadit hlavu s plotostřihem RACC00085
- baterii lze kombinovat i s dalšími stroji Riwall z programu 20 V
- 2 roky plná záruka na baterii – v případě problému bude automaticky vyměněna za novou
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKUMULÁTOROVÉ ŘETĚZOVÉ PILY |
|---|---|
| Hmotnost: | 6.9 kg |
| EAN: | 8595123407383 |
| Typ motoru: | aku lithium-iontový 20 V, PowerBrush |
| Délka lišty: | 200 mm |
| Nastavitelná délka: | 1,83 - 2,77 m |
| Otočná rukojeť: | 7 pozic |
| Akumulátor: | - V/ Ah |
| Rychlost řetězu: | 3,76 m/s |
| Doba nabíjení: | 90 min |
| Hmotnost: | 5.7 kg |
| Rozměry: | 1260 x 185 x 62 mm |
| Rozměry balení: | 1280 x 210 x 190 mm |
Řetězová aku pila je určena k provádění zkracovacích řezů dřeva, jako je např. řezání trámů, kácení...
Při běžné péči o stromy jsou pracovníci vystaveni drsným povětrnostním podmínkám, velkému hluku, vibracím a emisím z benzinových motorů pokud nepracují s bateriovou...
VERDEMAX PE20 Aku jednoruční řetězová pila je ergonomická výborně sedí do ruky, usnadní práci jak v koruně stromu při prořezávání, odřezávání, odvětvování a zkracování. Je to...
Akumulátorová řetězová pila Extol Industrial nabízí výkon srovnatelný s benzínovou pilou, ale bez...
Perfektní řez v jakékoliv výšce, bez emisí a nezávisle na elektrické síti - v obvyklé AL-KO kvalitě. To představuje lehký a obratný odvětvovač z řady EASY FLEX.
AKU technika je nejpohodlnější cesta údržby vaší zahrady-vysoký výkon, snadné startování pouhým stiskem tlačítka, tichý chod, žádné emise ani otravný kabel, žádný spotřební...
Akumulátorová mini řetězová pila AL-KO CSM 1815 vám poskytuje dokonalou podporu při řezání a údržbě zahrady. Práce nezávislá na síti a bez emisí. Ideální pro prořezávání větví,...
Pokud hledáte výkonnou řetězovou pilu s komfortem akumulátorového provozu, která zvládne běžnou i náročnější práci kolem domu, na zahradě nebo při přípravě palivového dříví, pak...
Aku technika je nejpohodlnější cesta údržby vaší zahrady-vysoký výkon, snadné startování pouhým stiskem tlačítka, tichý chod, žádné emise ani otravný kabel, žádný spotřební...
Akumulátorová pila s nejlepším řezným výkonem ve své třídě poskytuje díky pokročile řízenému motoru řezný výkon jako benzínová pila o objemu 35–40 cm³. Bezkartáčový motor...
Rozmanitost zahradního sortimentu Verdemax splňuje veškeré požadavky jak profesionálů tak i hobby uživatelů.V souladu s ochrannou životního prostředí nabízí také Verdemax...
Řetězová pila 82V profesionální 2,7kW 82CS27 je lehká a výkonná akumulátorová řetězová pila pro profesionální použití, která nabízí dokonalou rovnováhu mezi výkonem a...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | GARLAND distributor, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic |
| E-mail zástupce v EU : | garland@garland.cz |
