Riwall PRO RACS 2520i - aku řetězová pila 20 V s bezuhlíkovým motorem (bez baterie a nabíječky)
Kód: AC42F2101009B-BARESouvisející produkty
Elektrická prořezávací pila POWXG1033 od Powerplus má výkon 750 W. Je lehká, kompaktní a je vybavená vodicí lištou a řetězem, které jsou obě vysoce kvalitní. Díky teleskopické...
Nařezat dříví nebo ořezat silnější větve? Tato řetězová pila POWXG10024 od PowerPlus s 2400 W motorem poskytuje výkon a pohodlí, které pro svou práci potřebujete. Protože tato...
Jediná elektrická pila s integrovaným samoostřícím systémem PowerSharp®.
Nařezat dříví nebo ořezat silnější větve? Tato řetězová pila POWEG10020 od PowerPlus s 2000 W motorem poskytuje výkon a pohodlí, které pro svou práci potřebujete. Protože tato...
Nařezat dříví nebo ořezat silnější větve? Tato řetězová pila POWXG10027 od PowerPlus s 2700 W motorem poskytuje výkon a pohodlí, které pro svou práci potřebujete. Protože tato...
Detailní popis produktu
RACS 2520i - aku řetězová pila 20 V s bezuhlíkovým motorem (bez baterie a nabíječky)
- silný bezuhlíkový motor PowerMax spřažený s výkonným 20 V akumulátorem(není součástí) s vyspělou elektronikou a ochrannou jednotlivých článků při nabíjení
- skvělý poměr ceny a výkonu
- aku technika je nejpohodlnější cesta údržby vaší zahrady-vysoký výkon, snadné startování pouhým stiskem tlačítka, tichý chod, žádné emise ani otravný kabel, žádný spotřební materiál (olej, benzín, svíčky, filtry apod.)
- tenká lišta pro čistý řez
- snadné napínání řetězu otočným knoflíkem bez použití nářadí
- snadná vizuální kontrola stavu oleje
- ergonomická protiskluzová rukojeť s velkým bezpečnostním spínačem pro pohodlnou práci v rukavicích
- automatické mazání a spolehlivá brzda řetězu
- doba běhu cca 15 min (může se lišit v závislosti na zátěži)
- baterii(není součástí) lze kombinovat i s dalšími stroji Riwall z programu 20 V
- 2 roky plná záruka na baterii(není součástí) – v případě problému bude automaticky vyměněna za novou
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKUMULÁTOROVÉ ŘETĚZOVÉ PILY |
|---|---|
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 8595123406430 |
| Typ motoru: | aku, 20 V, bezuhlíkový, PowerMax |
| Délka lišty: | 250 mm |
| Rychlost řetězu: | 7 m/s |
| Výdrž na jedno nabití: | 15 min (dle baterie) |
| Objem olejové náplně: | 0.15 l |
| Typ akumulátoru: | lithium-iontový 20 V |
| Autom. mazání řetězu: | Ano |
| Hmotnost: | 3.2 kg |
| Rozměry: | 435 x 225 x 245 mm |
| Rozměry balení: | 455 x 245 x 510 mm |
Řetězová pila 82V profesionální 2,7kW 82CS27 je lehká a výkonná akumulátorová řetězová pila pro profesionální použití, která nabízí dokonalou rovnováhu mezi výkonem a...
Cramer 48MCSX je lehká a kompaktní akumulátorová prořezávací pila pro použití na zahradě, která nabízí dokonalou rovnováhu mezi výkonem a manévrovatelností pro snadné zvládnutí...
Pokud hledáte výkonnou řetězovou pilu s komfortem akumulátorového provozu, která zvládne běžnou i náročnější práci kolem domu, na zahradě nebo při přípravě palivového dříví, pak...
DCS-3500 byla navržena pro profesionály i nadšence ve farmářských aktivitách. Výkonný bezkartáčový motor poskytuje výkon srovnatelný s benzínovou pilou o objemu 35 - 40 cm3 a...
Motorová pila neprodukuje výfukové plyny a můžete se volně pohybovat, protože není závislá na...
Akumulátorová pila s nejlepším řezným výkonem ve své třídě poskytuje díky pokročile řízenému motoru řezný výkon jako benzínová pila o objemu 35–40 cm³. Bezkartáčový motor...
Při běžné péči o stromy jsou pracovníci vystaveni drsným povětrnostním podmínkám, velkému hluku, vibracím a emisím z benzinových motorů pokud nepracují s bateriovou...
CRAMER 48MCS je lehká a kompaktní akumulátorová prořezávací pila pro použití na zahradě, která nabízí dokonalou rovnováhu mezi výkonem a manévrovatelností pro snadné zvládnutí...
S akumulátorovou elektrickou pilou RURIS 2524e budete mít užitek z výkonného a všestranného pomocníka při řezání. Pila je vybavena bezkomutátorovým elektromotorem a 20 V Li-Ion...
VERDEMAX PE20 Aku jednoruční řetězová pila je ergonomická výborně sedí do ruky, usnadní práci jak v koruně stromu při prořezávání, odřezávání, odvětvování a zkracování. Je to...
Akumulátorová řetězová pila Extol Industrial nabízí výkon srovnatelný s benzínovou pilou, ale bez...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | GARLAND distributor, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic |
| E-mail zástupce v EU : | garland@garland.cz |
