pila řetězová aku SHARE20V, BRUSHLESS, 30cm, 2Ah

Kód: 8891920--MAM-933436611-
Značka: EXTOL PREMIUM
3 449 Kč 2 850 Kč bez DPH
Skladem
Řetězová aku pila je určena k provádění zkracovacích řezů dřeva, jako je např. řezání trámů, kácení...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řetězová aku pila je určena k provádění zkracovacích řezů dřeva, jako je např. řezání trámů, kácení stromů s přiměřeně silným kmenem, k odvětvování kmenů, k řezání kmenů či silných větví na palivové dřevo. Aku řetězová pila spojuje výhody elektrických pil — nízký hluk, jednoduchost obsluhy a údržby se svobodou pohybu u benzínových pil. Je vybavena kvalitní vodící lištou a pilovým řetězem. Mazaní řetězu za chodu je automaticky zajišťováno čerpadlem.

Pohon zajišťuje nejmodernější „brushless" motor. Tento nový typ motoru má vyšší životnost, je výkonnější a má menší spotřebu el. energie než klasické motory s uhlíkovými kartáči. Vysoký výkon brushless motoru se velmi dobře využije při zpracování dřeva, kdy dovoluje chod pily i při rychlejším řezání.

Pila je také vybavena systémem pro snadnou a rychlou výměnu řetězu a mechanizmem pro jednoduché vypnutí řetězu. Vysokou bezpečnost zajišťuje bezpečnostní pojistka, která se aktivuje při vyklouznutí z rukou nebo při “kopnutí” pily a elektronickou doběhovou brzdou, která zajistí jeho rychlé zastavení. Pogumovaná rukojeť brání vysmeknutí, tlumí vibrace a zpříjemňuje držení při práci. Na spodní straně pily je otvor pro jednoduché zavěšení na zeď.

Akumulátor je vybaven ukazatelem nabití, což umožňuje uživateli si rozvrhnout délku práce a dát si včas nabít další akumulátor. Pro běžnou práci dostačují jeden nebo dva 2Ah akumulátory, které můžete rychle nabít v rychlonabíječce, pro náročnější nebo delší práci doporučujeme větší akumulátory s kapacitou 4–8Ah. Akumulátor lze použít ve všech typech nářadí řady EXTOL SHARE20V. Díky použité Li-ion technologii je ho možné kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala jeho kapacita. Li-ion akumulátor ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý a připravený k použití.

  • silný „brushless" motor
  • snadné napnutí a výměna řetězu
  • automatické mazání řetězu
  • bezpečnostní pojistka a brzda
  • zavěs na zeď
  • ukazatel stavu nabití baterie
  • univerzální akumulátor SHARE20V

Manuál: https://static.madalbal.cz/manuals/8891920.pdf

Dokumentace: https://static.madalbal.cz/documents/8891920.pdf

Doplňkové parametry

Kategorie: AKUMULÁTOROVÉ ŘETĚZOVÉ PILY
Hmotnost: 4.8 kg
baterie: 20V Li-ion
délka lišty: 305mm
hmotnost: 2,7kg
hmotnost s baterií: 3,1kg
kapacita baterie: 2Ah
nabíjení baterie cca: 50min
objem olejové nádržky: 120ml
příslušenství: olej
rychlost řetězu: 10m/s
řezná délka lišty: 205mm
značka: EXTOL PREMIUM
Typ produktu: aku nářadí
Hmotnost: 4.8 kg
Šířka: 26 cm
Výška: 20 cm
Délka: 36 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX

Blog

Zobrazit více