Riwall PRO RACS 2520i SET - aku řetězová pila 20 V s bezuhlíkovým motorem + 4Ah baterie + nabíječka
Kód: AC42F2101009BSouvisející produkty
Jediná elektrická pila s integrovaným samoostřícím systémem PowerSharp®.
Nařezat dříví nebo ořezat silnější větve? Tato řetězová pila POWXG10027 od PowerPlus s 2700 W motorem poskytuje výkon a pohodlí, které pro svou práci potřebujete. Protože tato...
Nařezat dříví nebo ořezat silnější větve? Tato řetězová pila POWXG10024 od PowerPlus s 2400 W motorem poskytuje výkon a pohodlí, které pro svou práci potřebujete. Protože tato...
Nařezat dříví nebo ořezat silnější větve? Tato řetězová pila POWEG10020 od PowerPlus s 2000 W motorem poskytuje výkon a pohodlí, které pro svou práci potřebujete. Protože tato...
Elektrická řetězová pila s příkonem 1800W a řeznou délky lišty 35cm je určena ke kácení stromů, k...
Elektrická prořezávací pila POWXG1033 od Powerplus má výkon 750 W. Je lehká, kompaktní a je vybavená vodicí lištou a řetězem, které jsou obě vysoce kvalitní. Díky teleskopické...
Detailní popis produktu
RACS 2520i SET - aku řetězová pila 20 V s bezuhlíkovým motorem + 4Ah baterie + nabíječka
- silný bezuhlíkový motor PowerMax spřažený s výkonným 20 V akumulátorem s vyspělou elektronikou a ochrannou jednotlivých článků při nabíjení
- v balení obdržíte výkonnou baterii o kapacitě 4 Ah a nabíječku, která zvládne nabít akumulátor za 90 minut
- skvělý poměr ceny a výkonu
- aku technika je nejpohodlnější cesta údržby vaší zahrady - vysoký výkon, snadné startování pouhým stiskem tlačítka, tichý chod, žádné emise ani otravný kabel, žádný spotřební materiál (olej, benzín, svíčky, filtry apod.)
- tenká lišta pro čistý řez
- snadné napínání řetězu otočným knoflíkem bez použití nářadí
- snadná vizuální kontrola stavu oleje
- ergonomická protiskluzová rukojeť s velkým bezpečnostním spínačem pro pohodlnou práci v rukavicích
- automatické mazání a spolehlivá brzda řetězu
- doba běhu cca 15 min (může se lišit v závislosti na zátěži)
- baterii lze kombinovat i s dalšími stroji Riwall z programu 20 V
- 2 roky plná záruka na baterii – v případě problému bude automaticky vyměněna za novou
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKUMULÁTOROVÉ ŘETĚZOVÉ PILY |
|---|---|
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 8595123405709 |
| Typ motoru: | aku, 20 V, bezuhlíkový, PowerMax |
| Délka lišty: | 250 mm |
| Rychlost řetězu: | 7 m/s |
| Výdrž na jedno nabití: | 15 min (dle baterie) |
| Objem olejové náplně: | 0.15 l |
| Typ akumulátoru: | lithium-iontový 20 V |
| Autom. mazání řetězu: | Ano |
| Brzda řetězu: | ano |
| Hmotnost: | 3.2 kg |
| Rozměry: | 435 x 225 x 245 mm |
| Rozměry balení: | 455 x 245 x 510 mm |
Rozmanitost zahradního sortimentu Verdemax splňuje veškeré požadavky jak profesionálů tak i hobby uživatelů.V souladu s ochrannou životního prostředí nabízí také Verdemax...
Cramer 48PS je 48V výkonná akumulátorová vyvětvovací pila, která byla navržena pro střední až velké zahrady. Nabízí výjimečnou odolnost a řezivost díky robustní konstrukci a...
Cramer 82CS24 je 82V vysoce výkonná a lehká akumulátorová řetězová pila, která byla navržena speciálně pro profesionály. Nabízí výjimečnou odolnost díky své robustní konstrukci...
Perfektní řez v jakékoliv výšce, bez emisí a nezávisle na elektrické síti - v obvyklé AL-KO kvalitě. To představuje lehký a obratný odvětvovač z řady EASY FLEX.
Akumulátorová ruční pila AL-KO PS 1815 SET poskytuje dokonalou oporu pro lehké přesné řezání a práce při údržbě zahrady. Všestranné použití jako 3 pilové listy na zpracování...
Akumulátorová řetězová pila Extol Industrial nabízí výkon srovnatelný s benzínovou pilou, ale bez...
VERDEMAX PE20 Aku jednoruční řetězová pila je ergonomická výborně sedí do ruky, usnadní práci jak v koruně stromu při prořezávání, odřezávání, odvětvování a zkracování. Je to...
Akumulátorová mini řetězová pila AL-KO CSM 1815 vám poskytuje dokonalou podporu při řezání a údržbě zahrady. Práce nezávislá na síti a bez emisí. Ideální pro prořezávání větví,...
Akumulátorová řetězová pila solo by AL-KO CS 3635 kombinuje ekologické řezání bez výfukových plynů, vysokou volnost pohybu díky svému štíhlému tvaru bez jakýchkoli kabelů a...
Verdemax nabízí široký sortiment zahradního AKU programu 20V. Předností je nízká hmotnost, ergonomický tvar a užití velmi kvalitních materiálů. Díky svému praktickému a líbivému...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | GARLAND distributor, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic |
| E-mail zástupce v EU : | garland@garland.cz |
